Dakota Johnson, metamorfozy gwiazd
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe oblicze Dakoty Johnson. Co się stało z gwiazdą „Pięćdziesięciu twarzy Greya”?!

Olga Figaszewska 31 sierpnia 2017 15:20
Dakota Johnson, metamorfozy gwiazd
Fot. East News

Fani przecierają oczy ze zdziwienia! W sieci pojawiły się nowe, sensacyjne zdjęcia Dakoty Johnson. Gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya” przeszła spektakularną metamorfozę! Co się stało?

 

Zobacz też: Zobacz oficjalny zwiastun „Nowego oblicza Greya”! Co spotka Christiana i Anastasię?

 

Dakota Johnson przytyła!


Sławę przyniosła jej rola Anastasii Steele w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, inteligentnej twardzielki, która pragnie miłości, a przy tym jest niezwykle pociągającą kobietą. To wtedy świat usłyszał po raz pierwszy o Dakocie Johnson.  Szybko wyrosła na najpopularniejszą aktorkę młodego pokolenia, podziwianą za talent i perfekcyjną figurę, którą wielbiciele adaptacji bestsellerowej powieści E.L. James, mogli podziwiać wielokrotnie na dużym ekranie.  Zwłaszcza, że rozbierane sceny łóżkowe dla wielu aktorów wiążą się z miesiącami katorżniczych ćwiczeń spędzonych na siłowni, tylko po to, by zachować doskonałą prezencję.

 

Dakota Johnson stylizacje
Fot. Getty Images

Dakota Johnson jeszcze niedawno zachwycała doskonałą sylwetką

 

Polecamy też: Mamy nowy trailer oraz zdjęcia z planu "Nowego oblicza Greya". Zobacz gorące ujęcia!

 

Najnowsze zdjęcia Dakoty Johnson zszokowały fanów i media. Aktorka zmieniła się nie do poznania! Wyraźnie przytyła, a po szczupłej sylwetce nie ma śladu. Wszyscy zastanawiają się, co jest tego przyczyną? Może to poświecenie dla nowej roli?

 

Dakota Johnson, metamorfozy gwiazd
Fot. East News

Nowe oblicze Dakoty Johnson.

Zobacz też: „Nie lubimy się z Dornanem, ale mamy romans. I co z tego?”. Dakota Johnson w wywiadzie dla „Vogue’a”

 

Dakota o nagości w wywiadzie dla „Vogue’a”

Dakota Johnson w ostatnim z wywiadów dla „Vogue’a”, odniosła się również do tematu nagości. Chociaż dla  niektórych aktorów może być to dość wstydliwe wyzwanie, ona nie miała z tym żadnego problemu. Nagość dla niej, jako aktorki, jest czymś naprawdę interesującym. „Nie wiem. Może mam bardziej europejskie podejście do tych spraw. Nie chcę widzieć kogoś kto nosi stanik i bieliznę podczas sceny seksu. Bądźmy szczerzy jak to wygląda. Ludzie są nadzy kiedy się pie****!”, wyznała w rozmowie z dziennikarką.

 

Polecamy też: Wstydliwe sekrety Dakoty Johnson. Zgubny nałóg, wada zgryzu... Sprawdźcie, co ukrywa aktorka

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.