Fot. Pinterest
O TYM SIĘ MÓWI

„Jamie już nie rozmawia z Dakotą”. Co się wydarzyło na planie „Nowego oblicza Greya”?!

Sabina Zięba 18 września 2017 18:00
Fot. Pinterest

Ostatnia część trylogii nakręconej na podstawie książek E. L. James będzie miała swoją premierę już w lutym przyszłego roku. Mimo wielu nieprzychylnych komentarzy i miażdżących opinii krytyków, seria cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jak przyznał znany seksuolog prof. Zbigniew Izdebski, może być to spowodowane odważną tematyką, która stała się dla wielu osób inspiracją i przyczyniła się do rewolucji w łóżku. Aktorzy wcielający się w głównych bohaterów, czyli Jamie Dornan i Dakota Johnson musieli się niesamowicie do siebie zbliżyć, by odgrywać namiętne sceny. Mimo tego że utrzymywali, iż łączy ich przyjaźń, podczas realizacji ostatniej części romansu ich relacje znacznie się pogorszyły... Co się wydarzyło na planie?

Polecamy też: Szokujące wyznanie Dakoty Johnson! Tak Jamie Dornan przygotowywał ją do scen seksu

Realizacja „Nowego oblicza Greya”

Choć para wielokrotnie podkreślała, że z każdą kolejną częścią lepiej im się współpracuje, bo jak mówił Dornan: „Bliskość między nami dała nam komfort pracy. Sceny seksu są łatwiejsze, gdy gra się z kimś, komu się ufa i kogo się szanuje”, to przy realizacji „Nowego oblicza Greya” wynikły wielkie problemy. Okazuje się, że Dakota Johnson stała się pyskata, humorzasta i zarozumiała. Jak donosi informator portalu „Radar Online”: „Dakota zgrywała na planie Nowego Oblicza Greya prawdziwą diwę. Puszczały jej wszelkie hamulce, to było niewiarygodne”.

Podobno stała się na tyle uciążliwa dla całej ekipy, że poproszono o interwencję jej matkę, Melanie Griffith! „Producent zadzwonił do Melanie i poprosił żeby porozmawiała z Dakotą na temat jej skandalicznego zachowania. Było tak źle, że Jamie już nie rozmawia z Dakotą. Cała obsada cieszy się, że trylogia nareszcie się zakończyła”.

Polecamy też: Dakota Johnson, gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, przeszła niezwykłą metamorfozę! Nie zawsze zachwycała...

A co wydarzy się w trzeciej części cyklu? Anastasia Steele i Christian Grey udadzą się w podróż poślubną do Europy, podczas której będą uczyć się wspólnego życia. Młoda absolwentka uniwersytetu zaakceptuje życie w luksusie, a zdolny biznesmen zrezygnuje z układu dominujący-poddana. Ich szczęście zakłóci jednak powrót wrogo nastawionego Jacka Hyde'a. Równocześnie główna bohaterka zajdzie w ciążę, a Christian wpadnie z tego powodu w furię...

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?