Dakota Johnson ma chłopaka, facet Dakoty Johnson Chris Martin
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya” znalazła miłość? Dakota Johnson spotyka się z przystojnym wokalistą!

Gabriela Czernecka 23 listopada 2017 20:00
Dakota Johnson ma chłopaka, facet Dakoty Johnson Chris Martin
Fot. East News

 

Dakota Johnson zakochana? Aktorka znana głównie z „50 twarzy Greya” ma na koncie kilka głośnych romansów. Łączono ją z wieloma znanymi mężczyznami. Nie można oczywiście nie wspomnieć o plotkach, w których łączono ją z Jamiem Dornanem (filmowym Christianem Greyem), ale na ten romans nie ma co liczyć. Teraz okazuje się, że gwiazda prawdopodobnie odnalazła szczęście w miłości. Kim jest nowy facet Dakoty Johnson?

 

Polecamy: Od brzydkiego kaczątka do symbolu seksu. Dakota Johnson skończyła 28 lat! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Dakota Johnson zakochana

Dakota Johnson to bez wątpienia jedna z najgorętszych partii w Hollywood. Serwisy plotkarskie nieustannie próbują znaleźć jej partnera, ale jak na razie nie najlepiej im to wychodzi. Wielokrotnie łączono ją z Jamiem Dornanem, z którym Dakota grała na planie „50 twarzy Greya”. Model jest jednak odporny na wdzięki koleżanki z planu - jego serce od dawna jest zajęte. Dakota nie ma jednak szczęścia w miłości. Długo starała się utrzymywać swoje życie prywatne z dala od mediów, ale nie zawsze się jej to udawało. Przez jakiś czas spotykała się z modelem i muzykiem Matthew Hittem, ich związek jednak szybko się wypalił. 

 

Hittowi nie przypadł do gustu intensywny tryb życia Dakoty, która stale przebywała na planach zdjęciowych do kolejnych produkcji. W efekcie, para się rozstała. Zagraniczne media w marcu tego roku podawały, że Dakota Johnson związała się ze swoim trenerem personalnym Ryanem Farhoudim. To on pomagał jej przygotować się do odważnych scen w filmie o Christianie Greyu. Wspólne zdjęcia pary pojawiły się parę razy w sieci, razem byli na siłowni i w kinie. Plotki jednak szybko przykrył romans Dakoty Johnson z aktorem serialu Mad Men, Jonem Hammem! 

 

Polecamy: Dakota Johnson spotyka się z przystojnym aktorem!

 

Kim jest partner Dakoty Johnson?

Zdaje się jednak, że ten związek to już przeszłość, bo 28-latkę widuje się teraz z zupełnie innym mężczyzną. Trzeba przyznać, że ten romans to kompletne zaskoczenie! Mówi się, że córka Melanie Griffith związana jest z ...Chrisem Martinem, wokalistą zespołu Coldplay! Przypomnijmy, że wcześniej Chris był w związku z Gwyneth Paltrow, z którą rozstał się w 2014 roku, a dwa lata później wziął rozwód. Niedawno Gwyneth poinformowała, że się zaręczyła. Okazuje się, że Chris również ułożył sobie życie, jego partnerką jest... Dakota Johnson! Plotki o tym, że coś ich łączy pojawiły się już ponad tydzień temu, ale właśnie światło dzienne ujrzały informacje, na których para czule się obejmuje. Czy ta znajomość przerodzi się w coś poważnego? Miejmy nadzieję! Byłaby z nich naprawdę dobrana para!

Fot. ONS

Dakota Johnson w garniturze
Fot. East News

 

Polecamy: Dakota Johnson, gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, przeszła niezwykłą metamorfozę! Nie zawsze zachwycała...

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?