Martyna Wojciechowska, VIVA! MODA, 1/2017, main topic
Fot. Piotr Stokłosa
O TYM SIĘ MÓWI

„Dalej jest w moim sercu miejsce na...’’. Czy Martyna Wojciechowska jest zakochana?

Damian Duda 24 sierpnia 2017 19:00
Martyna Wojciechowska, VIVA! MODA, 1/2017, main topic
Fot. Piotr Stokłosa

 

Martyna Wojciechowska do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Podróżniczka była kilkukrotnie zaręczona, jednak żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu. Czy kobieta, dla której nie ma granic, nadal czeka na miłość?

 

Zobacz też: Miejsce urodzenia, ukończenie Rajdu Dakar... Poznaj tajemnice tatuaży Martyny Wojciechowskiej!

 

Martyna Wojciechowska jest zakochana?

Prowadząca podróżniczy program „Kobieta na krańcu świata’’ w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że jest otwarta na nowy związek. Te słowa Martyny Wojciechowskiej wywołały lawinę pytań, czy gwiazda jest z kimś związana.

 

Dalej jest w moim sercu miejsce na mężczyznę. Zawsze jest miejsce na kogoś wyjątkowego, kto będzie, chociażby ciekawym rozmówcą’’, mówiła w rozmowie z „Faktem’’.

 

Tryb życia, który prowadzi podróżniczka, nie odpowiada wszystkim. A mężczyzna, który zwiąże się z gwiazdą, musi mieć dużą wyrozumiałość dla jej pasji. Mimo wielu przeciwnościom losu prezenterka stale przemierza świat. I jak twierdzi, nie zamierza z tego zrezygnować.

 

Gdybym chciała już osiąść w domu, wkładać kapcie, gotować rosół i spędzać niedzielę przed telewizorem, to by tak było. A ja wiem, czego chcę: plecaka, krańca świata i fascynujących wypraw’’, kwituje Wojciechowska.

 

 

Mężczyźni Martyny Wojciechowskiej

Była pięciokrotnie zaręczona, jednak żaden z tych związków nie zakończył się ślubem. Mimo że Martynie Wojciechowskiej przypisywane było wiele związków, podróżniczka niechętnie opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. W ubiegłym roku zmarł były partner gwiazdy oraz ojciec jej córki Marysi, Jerzy Błaszczyk.  Miał 46 lat.

 

 

Razem z córką przyszło nam się zmierzyć z ogromną stratą, której w żaden sposób nie da się wytłumaczyć. Podstawą mojego wychowywania dziecka jest mówienie mu prawdy. Oczywiście dostosowuję formę do wieku. Nie kłamię — ani w sprawach błahych, ani ważnych. Do rozmowy z Marysią na temat śmierci taty musiałam się przygotować. Kąpałam ją, myłam jej włosy, była taka radosna i wtedy pojawiła się we mnie myśl, że właśnie przeżywa ostatnie beztroskie chwile swojego dzieciństwa. Wiedziałam, że za chwile wszystko się zmieni. Uważam, że nie należy dzieciom mówić o śmierci w metaforyczny sposób. Trzeba nazwać rzeczy po imieniu. Użyć słów, które opisują ten stan. Bo przemijanie i odchodzenie s nieodłączną częścią życia’’, wyznała Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Zejdler-Ibisz.

 

Martyna Wojciechowska, Jurek Błaszczyk
Fot. East News

Martyna Wojciechowska i Jerzy Błaszczyk

 

Martyna Wojciechowska z córką
Fot. Facebook @Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska z córeczką Marysią

Przeczytaj też: „Nawet wychodząc z domu nigdy nie wiemy, czy do niego wrócimy”. Martyna Wojciechowska spisała testament!

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.