Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, main topic
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO
VIVA! Tylko u nas

TYLKO U NAS Marta Kaczyńska planuje trzeci ślub?

Damian Duda 27 czerwca 2017 18:45
Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, main topic
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

W ostatnich tygodniach w sieci mnożą się publikacje na temat życia prywatnego Marty Kaczyńskiej. Wiele osób twierdzi, że córka Lecha i Marii Kaczyńskich zdecydowała się wziąć trzeci ślub z tajemniczym mężczyzną, z którym fotoreporterzy przyłapali ją na zawodach jeździeckich CSIO w Sopocie. Wiemy, jaka jest prawda!

Przeczytaj też: „Poczułam się tak, jakby i moje życie się skończyło”. Marta Kaczyńska o śmierci rodziców

Plany ślubne Marty Kaczyńskiej

Plotki na temat planowanego ślubu, które od kilku dni krążą w mediach, okazały się nieprawdziwe. — Marta nie weźmie teraz ślubu. Musi „wyczyścić’’ wszystkie swoje sprawy. Na razie wystąpiła o unieważnienie ślubu kościelnego z pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim — zdradza nam osoba z otoczenia prawniczki.

Jak udało się nam ustalić, córka Lecha i Marii Kaczyńskich zmieniła też swoje nastawienie do świata. — Nie jest już tą Martą sprzed 10 czy 15 lat. Jest dojrzałą kobietą, która musi upewnić się, czy mężczyzna, z którym się spotyka, jest dla niej odpowiedni — kontynuuje nasz informator.

Związki Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki od kilku lat żyli w separacji. Początek ich znajomości to czasy studiów na Uniwersytecie Gdańskim.  Apogeum ich znajomości miało miejsce, gdy na jaw wyszedł fakt, że pierwsza córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego urodziła się jeszcze w trakcie trwania pierwszego małżeństwa prawniczki z Piotrem Smuniewskim, z którym rozwiodła się kilka miesięcy przed ślubem z drugim mężem.

Przeczytaj też:Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie! Decyzję orzeczono na pierwszej rozprawie

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.