Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, main topic
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO
VIVA! Tylko u nas

TYLKO U NAS Marta Kaczyńska planuje trzeci ślub?

Damian Duda 27 czerwca 2017 18:45
Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, main topic
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

W ostatnich tygodniach w sieci mnożą się publikacje na temat życia prywatnego Marty Kaczyńskiej. Wiele osób twierdzi, że córka Lecha i Marii Kaczyńskich zdecydowała się wziąć trzeci ślub z tajemniczym mężczyzną, z którym fotoreporterzy przyłapali ją na zawodach jeździeckich CSIO w Sopocie. Wiemy, jaka jest prawda!

Przeczytaj też: „Poczułam się tak, jakby i moje życie się skończyło”. Marta Kaczyńska o śmierci rodziców

Plany ślubne Marty Kaczyńskiej

Plotki na temat planowanego ślubu, które od kilku dni krążą w mediach, okazały się nieprawdziwe. — Marta nie weźmie teraz ślubu. Musi „wyczyścić’’ wszystkie swoje sprawy. Na razie wystąpiła o unieważnienie ślubu kościelnego z pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim — zdradza nam osoba z otoczenia prawniczki.

Jak udało się nam ustalić, córka Lecha i Marii Kaczyńskich zmieniła też swoje nastawienie do świata. — Nie jest już tą Martą sprzed 10 czy 15 lat. Jest dojrzałą kobietą, która musi upewnić się, czy mężczyzna, z którym się spotyka, jest dla niej odpowiedni — kontynuuje nasz informator.

Związki Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki od kilku lat żyli w separacji. Początek ich znajomości to czasy studiów na Uniwersytecie Gdańskim.  Apogeum ich znajomości miało miejsce, gdy na jaw wyszedł fakt, że pierwsza córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego urodziła się jeszcze w trakcie trwania pierwszego małżeństwa prawniczki z Piotrem Smuniewskim, z którym rozwiodła się kilka miesięcy przed ślubem z drugim mężem.

Przeczytaj też:Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie! Decyzję orzeczono na pierwszej rozprawie

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.