Boczarska, Banasiuk
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Fani nie mają wątpliwości, że Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wzięli ślub!

Aktorka zaintrygowała swoich wielbicieli najnowszym zdjęciem!

Ksenia Krasko 6 czerwca 2019 11:53
Boczarska, Banasiuk
Fot. East News

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk to jedna z najpiękniejszych par naszego show biznesu! Od kilku lat bardzo chronią swoją prywatność i rzadko zgadzają się na obszerne wywiady oraz wspólne sesje zdjęciowe. Najnowsze zdjęcie udostępnione przez aktorkę na Instagramie skłoniło jednak ich fanów do refleksji, że zakochana para jest już... po ślubie!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wzięli ślub?

Aktorzy są ze sobą od dawna, więc przyzwyczailiśmy się już, że niechętnie opowiadają o tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Nie ukrywają jednak swojej miłości i synka Henryka, który urodził się w 2017 roku. Wielbiciele pary wciąż spekulują na temat tego, czy w końcu zdecydują się na ślub, ale wygląda na to, że Boczarska i Banasiuk już są małżeństwem! Teoria o wyjątkowym wydarzeniu w ich życiu pojawiła się po tym, jak aktorka udostępniła na swoim profilu przepiękne zdjęcia z sesji w Warszawie. Oprócz wspaniałego wyglądu, zaprezentowała coś jeszcze. Obserwujący gwiazdę szybko zauważyli... obrączkę na jej palcu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

Pomimo wielu komentarzy, Magdalena Boczarska nie odpowiedziała na liczne pytania swoich fanów. Wiadomości nie skomentował również Mateusz Banasiuk, ale nic w tym dziwnego, ponieważ para naprawdę pilnie strzeże swojej prywatności. Jeśli to jednak prawda, życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mateusz Banasiuk (@mateuszbanasiuk)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!