Księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate jest w czwartej ciąży? Fani nie mają wątpliwości!

Księżna wygląda kwitnąco...

Weronika Kostyra 3 lipca 2019 08:55
Księżna Kate
Fot. Getty Images

Choć księżna Kate i książę William są już rodzicami trójki dzieci, a ostatnio głośno było o kryzysie w ich związku, nie cichną też plotki o tym, że para planuje czwarte dziecko. Zdaniem niektórych internautów Kate już jest w ciąży, a dowodem są jej najnowsze zdjęcia. Czy rodzina rzeczywiście niebawem się powiększy?

Księżna Kate w czwartej ciąży?

Mama księcia George’a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Jej najmłodszy syn niedawno skończył roczek i fani pary książęcej z niecierpliwością czekają na kolejne radosne nowiny.

Księżna Kate zaprosiła ostatnio dzieci z domu dziecka do ogrodu King Henry's Community Garden w Islington, który sama zaprojektowała. Razem z nimi radośnie bawiła się i poszukiwała skarbów. Internauci dokładnie przyjrzeli się sylwetce Kate i dopatrzyli się u niej nieco wypukłego brzuszka. Plotki podsyca fakt, że księżna dyskretnie zakrywała go rękami. Podobnie zachowywała się na początku swoich poprzednich ciąż.

Trzeba przyznać, że na najnowszych zdjęciach księżna wprost promienieje. Jest radosna, a na jej twarzy nie widać ani śladu trosk, które przeżywała ostatnio. Czy to ze względu na ciążę? Niebawem z pewnością poznamy prawdę! 

Księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?