WIDEO VIVY!

Joanna Kulig zrobi karierę za oceanem? „Zyskała szacunek u amerykańskich twórców”

Weronika Rosati jest w stałym kontakcie z zagranicznymi producentami

Rafał Kowalski 4 lutego 2019 15:49

Joanna Kulig od kilku tygodni przebywa za oceanem, gdzie po pierwsze czeka na poród swojego pierwszego dziecka, a po drugie na galę Oscarów. Kiedy emocje po gali już opadną aktorka planuje podobno starać się o role w amerykańskich produkcjach. Z ostatnich informacji wynika, że gwiazda podpisała kontrakt z jedną z amerykańskich agencji, które mają jej pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Szanse na zagraniczną karierę Joanny Kulig

Podczas ostatniego spotkania z Weroniką Rosati zapytaliśmy aktorkę, jak ona przewiduje rozwój kariery Joasi w USA. Aktorka, która od wielu lat pracuje także w Stanach, zdradziła nam, że jest w stałym kontakcie z amerykańskimi twórcami. Podobno są oni zachwyceni talentem i urodą aktorki, którą poznali dzięki Zimnej Wojnie

Jakie jeszcze atuty u Joanny Kulig widzi Weronika Weronika Rosati? I czy mama Elisabeth wyjedzie w tym roku do Hollywood na galę Oscarów? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w wideo.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.