WIDEO VIVY!

Joanna Kulig zrobi karierę za oceanem? „Zyskała szacunek u amerykańskich twórców”

Weronika Rosati jest w stałym kontakcie z zagranicznymi producentami

Rafał Kowalski 4 lutego 2019 15:49

Joanna Kulig od kilku tygodni przebywa za oceanem, gdzie po pierwsze czeka na poród swojego pierwszego dziecka, a po drugie na galę Oscarów. Kiedy emocje po gali już opadną aktorka planuje podobno starać się o role w amerykańskich produkcjach. Z ostatnich informacji wynika, że gwiazda podpisała kontrakt z jedną z amerykańskich agencji, które mają jej pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Szanse na zagraniczną karierę Joanny Kulig

Podczas ostatniego spotkania z Weroniką Rosati zapytaliśmy aktorkę, jak ona przewiduje rozwój kariery Joasi w USA. Aktorka, która od wielu lat pracuje także w Stanach, zdradziła nam, że jest w stałym kontakcie z amerykańskimi twórcami. Podobno są oni zachwyceni talentem i urodą aktorki, którą poznali dzięki Zimnej Wojnie

Jakie jeszcze atuty u Joanny Kulig widzi Weronika Weronika Rosati? I czy mama Elisabeth wyjedzie w tym roku do Hollywood na galę Oscarów? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w wideo.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.