Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk usłyszy dodatkowe zarzuty?!

Niedługo poznamy decyzję prokuratury

Sabina Zięba 19 listopada 2019 10:00
Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Gdy w kwietniu tego roku media obiegła informacja o gwałcie 28-letniej Sylwii Sz. przez Jarosława Bieniuka, nikomu nie chciało się w to wierzyć. Przykładnego ojca trójki dzieci podejrzewano o przestępstwo na tle seksualnym oraz posiadanie i udzielenie narkotyków. Teraz powoli zbliża się finał tej sprawy. Co znaleźli śledczy?

Oskarżenia wobec Jarosława Bieniuka

Zaraz po nagłośnieniu sprawy, Jarosław Bieniuk, dzięki wniesieniu oskarżenia przez modelkę, trafił do aresztu, jednak szybko go opuścił. Prokuratura nie przedstawiła mu zarzutów dotyczących gwałtu - oskarżyła go jedynie o podanie modelce kokainy.

Teraz, jak informuje Fakt, wkrótce mija termin postępowania. Początkowo prokuratura miała czas do końca września na podjęcie decyzji, jednak poprosiła o przedłużenie terminu, który został przesunięty o miesiąc.

Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, powiedziała: „Termin śledztwa upływa wraz z końcem listopada. Na razie nie wiadomo, czy zajdzie potrzeba, by wnioskować o jego przedłużenie. W sprawie cały czas trwają czynności”.

Wiadomo, że śledczy znaleźli we krwi kobiety narkotyki, co zostało podane opinii publicznej w przeciwieństwie do wyników badań toksykologicznych piłkarza, które zostały utajnione ze względu na dobro śledztwa.

Jak zakończy się ta sprawa? Już niedługo się przekonamy.  

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk w 2008 roku

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EAST NEWS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.