Ewa Minge
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

Ewa Minge odwołała ślub? Mamy komentarz projektantki!

Katarzyna Piątkowska 5 maja 2017 19:15
Ewa Minge
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Niedawno media obiegła plotka na temat ślubu znanej polskiej projektantki. Sugerowano, że nawet jeśli jej narzeczony istnieje, to na pewno ani Ewa Minge ani on, nie mają czasu na ślub. Oboje bowiem są bardzo zapracowani.

Szczęście projektantki

„Ku rozczarowaniu i rozpaczy wielu nieprzychylnych mi osób oświadczam, że jestem szczęśliwa, a ślub się odbędzie” powiedziała nam Ewa Minge.
Projektantka ma wspaniałego narzeczonego, który nie tylko obsypuje ją prezentami, ale też wspiera we wszystkich działaniach. W lipcu Ewa organizuje wielki pokaz mody w Paryżu. Pomagają jej w tym podopieczni fundacji Black Butterflies. I temu wydarzeniu poświęca cały swój czas i uwagę.

Zobacz też: Josh Hartnett pomaga Ewie Minge! Kto jeszcze dołączył do akcji?

Co więc z tym ślubem?

„Niczego nie odwołuję. Gdy już będzie po pokazie pomyślę o innych rzeczach. Żyjemy w XXI wieku, mam tyle lat ile mam i nie muszę do tego wyjątkowego dnia przygotowywać się przez rok. Wystarczy pięć minut. Poza tym nie będę spraszać tłumów. To uroczystość, na którą będą zaproszeni tylko najbliżsi” śmieje się projektantka zapytana, czy rzeczywiście z powodu braku czasu musi odwołać uroczystość.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.