Ewa Minge
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

Ewa Minge odwołała ślub? Mamy komentarz projektantki!

Katarzyna Piątkowska 5 maja 2017 19:15
Ewa Minge
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Niedawno media obiegła plotka na temat ślubu znanej polskiej projektantki. Sugerowano, że nawet jeśli jej narzeczony istnieje, to na pewno ani Ewa Minge ani on, nie mają czasu na ślub. Oboje bowiem są bardzo zapracowani.

Szczęście projektantki

„Ku rozczarowaniu i rozpaczy wielu nieprzychylnych mi osób oświadczam, że jestem szczęśliwa, a ślub się odbędzie” powiedziała nam Ewa Minge.
Projektantka ma wspaniałego narzeczonego, który nie tylko obsypuje ją prezentami, ale też wspiera we wszystkich działaniach. W lipcu Ewa organizuje wielki pokaz mody w Paryżu. Pomagają jej w tym podopieczni fundacji Black Butterflies. I temu wydarzeniu poświęca cały swój czas i uwagę.

Zobacz też: Josh Hartnett pomaga Ewie Minge! Kto jeszcze dołączył do akcji?

Co więc z tym ślubem?

„Niczego nie odwołuję. Gdy już będzie po pokazie pomyślę o innych rzeczach. Żyjemy w XXI wieku, mam tyle lat ile mam i nie muszę do tego wyjątkowego dnia przygotowywać się przez rok. Wystarczy pięć minut. Poza tym nie będę spraszać tłumów. To uroczystość, na którą będą zaproszeni tylko najbliżsi” śmieje się projektantka zapytana, czy rzeczywiście z powodu braku czasu musi odwołać uroczystość.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.