Pierwsze lekcje już za wokalistką...

Rafał Kowalski 12 lipca 2018 12:22

U boku nowego ukochanego Mateusza Zalewskiego, Edyta Górniak otworzyła się na nowe wyzwania. Okazuje się, że piosenkarka zdecydowała się na... zrobienie prawa jazdy! Choć jeszcze kilka miesięcy temu odżegnywała się, że to nigdy nie nastąpi.

Ukochany Edyty Górniak uczy ją prowadzić auto

By poczuć się pewniej za kółkiem, artystka skorzystała z pomocy ukochanego. „Poprosiła go, by nauczył ją jeździć samochodem i przygotował do zrobienia prawa jazdy. Na razie jeżdżą gdzieś za miastem na mało ruchliwych ulicach”, twierdzi informator dziennika Fakt.

Pomysł piosenkarki zaskakuje o tyle, że jeszcze w marcu wokalistka udzieliła wywiadu, w którym twierdziła, że nigdy nie zostanie kierowcą. „Niby potrafię prowadzić auto, ale to jest taka odpowiedzialność, gdy się wyjeżdża na ulicę… Bierze się odpowiedzialność za każdą osobę, którą się spotka. Trzeba umieć przewidzieć ruchy kierowców, zagrożenia, które w każdym momencie mogą się pojawić. To jest bardzo niebezpieczne. Nie chcę robić prawa jazdy, żeby nie stanowić zagrożenia na ulicy. Uważam, że prowadzenie samochodu nie jest dla każdego”, opowiadała Górniak w Nowa TV.

Cieszymy się, że Edyta chce się rozwijać także pozamuzycznie. Czekamy na kolejne informacje o tym, jak radzi sobie za kierownicą i życzymy zdania egzaminu za pierwszym razem!  

1/5
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
1/5

Edyta Górniak robi prawo jazdy

2/5
Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Copyright @Instagram @mateuszzalewski
2/5

Mateusz Zalewski uczy Edytę Górniak prowadzenia samochodu

3/5
Edyta Górniak
Copyright @East News
3/5

Piosenkarka podjęła odważną decyzję

4/5
Edyta Górniak, Viva! 2009 Czy gwiazda znów zostanie mamą? Zdecyduje się na drugie dziecko?
Copyright @Iza Grzybowska
4/5

Dotąd nie chciała mieć prawa jazdy

5/5
Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Copyright @Instagram @mateuszzalewski
5/5

Piosenkarka ma wsparcie w nowym ukochanym

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.