WIDEO VIVY!

Czy Dawid Woskanian boi się show-biznesu?

Laureat „Top model” wyjawił nam, jak czuje się jako wschodząca gwiazda

Rafał Kowalski 16 lutego 2020 16:00

Wygrał Top model i natychmiast stał się ulubieńcem fotografów i projektantów. O jego talencie mówi cała Polska. Ale czy Dawid Woskanian chce zostać wielką gwiazdą?

Dawid Woskanian o kulisach show-biznesu

Przed kamerą VIVY.pl uczestnik show TVN zdradził nam, że nie zamierza poddać się regułom często występującym przy pracy w mediach. „Wiem, że show-biznes jest specyficzną branżą, ale nie boję się, że mnie zmieni. Nie dam się wchłonąć w ten świat całkowicie. Na szczęście jestem stabilny psychicznie, więc nic mnie nie zniszczy”, wyznał nam podczas sesji Dawid Woskanian.

Dodał też, że nie czuje się jeszcze gwiazdą. „Poza tym prawdziwego show-biznesu nie doświadczyłem, bo na większych imprez nie bywam. Nie poznałem wielu znanych osób. Jedynie tych, których spotkałem w programie”, powiedział VIVIE.pl. „Jedynie na przykładzie tego, co spotkało mnie w show mogę powiedzieć, że przyjaźń w show-biznesie istnieje”, dodał.

Zobacz całą rozmowę z Dawidem Woskanianem. 

Dawid Woskanian, VIVA! 3/2020
Fot. Zdjęcia Zosia Promińska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.