WIDEO VIVY!

Czy Dawid Woskanian boi się show-biznesu?

Laureat „Top model” wyjawił nam, jak czuje się jako wschodząca gwiazda

Rafał Kowalski 16 lutego 2020 16:00

Wygrał Top model i natychmiast stał się ulubieńcem fotografów i projektantów. O jego talencie mówi cała Polska. Ale czy Dawid Woskanian chce zostać wielką gwiazdą?

Dawid Woskanian o kulisach show-biznesu

Przed kamerą VIVY.pl uczestnik show TVN zdradził nam, że nie zamierza poddać się regułom często występującym przy pracy w mediach. „Wiem, że show-biznes jest specyficzną branżą, ale nie boję się, że mnie zmieni. Nie dam się wchłonąć w ten świat całkowicie. Na szczęście jestem stabilny psychicznie, więc nic mnie nie zniszczy”, wyznał nam podczas sesji Dawid Woskanian.

Dodał też, że nie czuje się jeszcze gwiazdą. „Poza tym prawdziwego show-biznesu nie doświadczyłem, bo na większych imprez nie bywam. Nie poznałem wielu znanych osób. Jedynie tych, których spotkałem w programie”, powiedział VIVIE.pl. „Jedynie na przykładzie tego, co spotkało mnie w show mogę powiedzieć, że przyjaźń w show-biznesie istnieje”, dodał.

Zobacz całą rozmowę z Dawidem Woskanianem. 

Dawid Woskanian, VIVA! 3/2020
Fot. Zdjęcia Zosia Promińska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.