Anna Lewandowska
Fot. Instagram @hpba
O TYM SIĘ MÓWI

Klara zaskoczyła Annę Lewandowską. Czy pójdzie w ślady taty?

Weronika Kostyra 3 sierpnia 2017 19:45
Anna Lewandowska
Fot. Instagram @hpba

 

Anna Lewandowska każdą wolną chwilę poświęca córce. I choć na początku niechętnie dzieliła się z fanami informacjami o dziecku, teraz zdradza coraz więcej szczegółów z życia malutkiej Klary. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, na którym córeczka bawi się zabawką w kształcie piłki, z zabawnym komentarzem: „Piłka w grze”.

 

Klara Lewandowska interesuje się piłką?

 

Czy w ten dowcipny sposób Anna Lewandowska sugeruje, że Klara pójdzie w ślady taty? W końcu Robert Lewandowski jest najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem. Mama też zajmuje się sportem, jest mistrzynią karate i trenerką fitness. Nikogo nie będzie więc dziwić, jeśli sport będzie odgrywał ważną rolę w życiu Klary Lewandowskiej. Robert Lewandowski zapytany niedawno na spotkaniu z kibicami przez małą fankę o to, czy chciałby żeby jego córka grała kiedyś w piłkę, odpowiedział:

„To bardzo ciężkie pytanie. Sama będzie musiała zdecydować, nie będę jej nakłaniać, jeśli będzie chciała, to będzie grała”.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na pierwsze zdjęcie Klary Lewandowskiej na boisku z tatą.

 

Klara Lewandowska bawi się
Fot. Instagram @hpba

 

Zobacz także: Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.