Anna Lewandowska
Fot. Instagram @hpba
O TYM SIĘ MÓWI

Klara zaskoczyła Annę Lewandowską. Czy pójdzie w ślady taty?

Weronika Kostyra 3 sierpnia 2017 19:45
Anna Lewandowska
Fot. Instagram @hpba

 

Anna Lewandowska każdą wolną chwilę poświęca córce. I choć na początku niechętnie dzieliła się z fanami informacjami o dziecku, teraz zdradza coraz więcej szczegółów z życia malutkiej Klary. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, na którym córeczka bawi się zabawką w kształcie piłki, z zabawnym komentarzem: „Piłka w grze”.

 

Klara Lewandowska interesuje się piłką?

 

Czy w ten dowcipny sposób Anna Lewandowska sugeruje, że Klara pójdzie w ślady taty? W końcu Robert Lewandowski jest najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem. Mama też zajmuje się sportem, jest mistrzynią karate i trenerką fitness. Nikogo nie będzie więc dziwić, jeśli sport będzie odgrywał ważną rolę w życiu Klary Lewandowskiej. Robert Lewandowski zapytany niedawno na spotkaniu z kibicami przez małą fankę o to, czy chciałby żeby jego córka grała kiedyś w piłkę, odpowiedział:

„To bardzo ciężkie pytanie. Sama będzie musiała zdecydować, nie będę jej nakłaniać, jeśli będzie chciała, to będzie grała”.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na pierwsze zdjęcie Klary Lewandowskiej na boisku z tatą.

 

Klara Lewandowska bawi się
Fot. Instagram @hpba

 

Zobacz także: Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.