Cameron Diaz w ciąży MT
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Cameron Diaz jest w ciąży? Wiele wskazuje na to, że 45-letnia aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Weronika Kostyra 7 stycznia 2018 14:00
Cameron Diaz w ciąży MT
Fot. FORUM

 

Cameron Diaz długo nie planowała dziecka. Hollywoodzka łamaczka serc przez lata była skupiona na karierze, była też znana z licznych związków i romansów. Wszystko wskazuje jednak na to, że obudził się w niej instynkt macierzyński i aktorka już niedługo zostanie mamą!

 

Cameron Diaz spodziewa się dziecka!

W 2015 roku aktorka po raz pierwszy wyszła za mąż. Już to zwiastowało zmiany. Ona i Benji Madden z zespołu Good Charlotte tworzą zgrany związek. Plotki mówiło o tym, że ona i jej mąż starają się o dziecko, lecz nie było to łatwe dla 45-letniej Cameron. Teraz zagraniczne media podają, że marzenia pary spełni się! Jako dowód pokazują zdjęcia zrobione im na spacerze. Według nich jest na nich widoczny ciążowy brzuszek, dodatkowo aktorka trzyma na nim rękę. Mówi się o tym, że po nieudanych staraniach zdecydowała się na zabieg in vitro.

Jeszcze niedawno serwis „Us Weekly” informował, że aktorce bardzo zależało na dziecku. Już wcześniej znana była z prowadzenia zdrowego trybu życia, a tym razem narzuciła sobie jeszcze większą dyscyplinę jeżeli chodzi o zdrowe odżywianie. „Cameron o niczym nie marzy tak bardzo, jak o tym, żeby zostać mamą”, powiedziała wtedy osoba z otoczenia gwiazdy.

 

Para nie odniosła się jeszcze do plotek, ale na pewno niedługo dowiemy się, jaka jest prawda.

 

Cameron Diaz w ciąży
Fot. FORUM

 

Cameron Diaz w ciąży
Fot. FORUM

 

Zobacz także: Eva Longoria jest w ciąży! Gwiazda „Gotowych na wszystko” zdradziła płeć dziecka!

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.