Brad Pitt, Charlotte Casiraghi
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Brad Pitt ma romans z księżną Charlotte Casiraghi? „Nikt nie mógł uwierzyć, że widzimy ich razem”

Weronika Kostyra 17 listopada 2017 09:00
Brad Pitt, Charlotte Casiraghi
Fot. East News

 

Od czasu rozstania Brada Pitt z Angeliną Jolie aktora łączono z wieloma kobietami. Podejrzewano go o romans z między innymi z Kate Hudson, Sienną Miller, Elle Macpherson czy Marion Cotillard. Według najnowszych doniesień 53-latek umawia się z księżniczką Charlotte Casiraghi z Monako. On sam w wywiadach przekonuje jednak, że na razie chce odzyskać życiową równowagę, dlatego poświęca się swoim pasjom i nie myśli póki co o chodzeniu na randki, a już na pewno nie chce znowu zakładać rodziny. Jaka jest prawda?

 

Brad Pitt ma nową dziewczynę?

Zagraniczne media podały, że para widuje się od miesiąca i świetnie się rozumie, a niedawno pojawiła się razem na przyjęciu z muzeum w Los Angeles. „Nikt nie mógł uwierzyć, że widzimy ich razem”, powiedziało informator „New Idea”. „Plotki o tym, że Brad jest z nową kobietą krążyły od tygodni, ale nikt nie był gotowy, żeby zobaczyć go trzymającego za rękę księżniczkę Monako!”. Charlotte Casiraghi ma 31 lat, jest wnuczką legendarnej Grace Kelly, a także słynie z wielu romansów i bogatego życia uczuciowego. Poprzednie domniemane związki aktora nie miały nic wspólnego z prawdą i szybko zostały zdementowane. Niestety tak jest i tym razem, Brad Pitt skomentował już podobno, że to „kompletna bzdura”.

 

 

#CharlotteCasiraghi ❤

Post udostępniony przez Charlotte Casiraghi (@charlottexcasiraghi)

 

 

Teenage years #CharlotteCasiraghi

Post udostępniony przez Charlotte Casiraghi (@charlottexcasiraghi)

 

Zobacz także: Zobaczcie 11 największych przystojniaków Hollywood w dzieciństwie! Czyż nie byli słodcy?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.