Brad Pitt MT
Fot. GQ
O NIM SIĘ MÓWI

Najnowsze doniesienia o zdrowiu psychicznym Brada Pitta. Czy ma myśli samobójcze?

Weronika Kostyra 19 maja 2017 09:15
Brad Pitt MT
Fot. GQ

Wydarzenia ostatnich miesięcy – rozwód, uzależnienie, oskarżenia o przemoc – mocno odbiły się na zdrowiu Brada Pitta. Jak opowiedział niedawno w głośnym wywiadzie dla GQ podjął już walkę i udał się na terapię, ale wyniszczające skutki tego życiowego kryzysu nadal są mocno widoczne. Aktor w krótkim czasie schudł aż kilkanaście kilogramów, więc pojawiły się plotki o depresji i złym stanie psychicznym byłego męża Angeliny Jolie.

Czy Brad Pitt ma depresję?

Na niedawnej premierze jego najnowszego filmu pt. „War Machine” miał na sobie znacznie za duży garnitur, co jeszcze podkreśliło to, jak szczupło wygląda. Poza tym jednak nic nie wskazywało na to, że Brad Pitt faktycznie jest w złym stanie. Przez całą imprezę bez przerwy się uśmiechał i pozował do zdjęć. Powtórzył także, że terapia przynosi oczekiwany efekt, ponieważ rzeczywiście od pół roku nie tknął alkoholu, jest też dużo spokojniejszy i z nadzieją patrzy w przyszłość. Podkreśla, że jego największą motywacją są dzieci, które dostatecznie już zawiódł. Zdementował przy okazji plotki na temat swoich rzekomych myśli samobójczych, czym uspokoił zaniepokojonych fanów:

Nie mam myśli samobójczych ani nic w tym stylu. Na świecie nadal jest wiele piękna i miłości. Dużo miłości do dania innym. Wszystko jest w porządku. Takie jest życie. Dzieci są wszystkim. Dzieci są waszym życiem. Na nich skupia się cała uwaga i tak powinno być.”

Przypominamy, w wywiadzie dla GQ Brad Pitt nie ukrywał, że jest w złej kondycji psychicznej. Aktor zdaje sobie sprawę, ze dla dzieci obecna sytuacja jest bardzo bolesna. Zarówno jemu, jak i Angelinie Jolie zależy na tym, by dla ich dobra załagodzić całą sytuację i w miarę możliwości ochronić je przed cierpieniem.

„To dla nich bardzo trudne, kiedy rodzina tak nagle się rozpada. Na szczęście mnie i mojej partnerce udało się dogadać w tej kwestii i wypracować pewne rzeczy. Ten trudny okres to dla mnie czas przyglądania się moim słabościom i porażkom. Mam w sobie potrzebę poszukiwania sprawiedliwości. To takie naiwne, ta wiara w to, że świat jest sprawiedliwy. I mówi to facet, który wygrał na loterii, wiem o tym.”

Zobacz także: Brad Pitt mówi o alkoholizmie i patrzy przenikliwym wzrokiem. Ta sesja przejdzie do historii!

TAGI #Brad Pitt

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?