Anna Lewandowska, ciąża Anny Lewandowskiej
Fot. Instagram
O NICH JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska opublikowała kolejny intrygujący wpis na Instagramie. Czyżby zdradziła, że..

Weronika Kostyra 2 maja 2017 17:30
Anna Lewandowska, ciąża Anny Lewandowskiej
Fot. Instagram

Nie tylko ciąża Anny Lewandowskiej była wydarzeniem medialnym. Zgodnie z planowanym terminem porodu dziecko trenerki i Roberta Lewandowskiego powinno już przyjść na świat, ale rodzice wciąż trzymają ten fakt w sekrecie. Tajemnicą jest także płeć dziecka, bo choć w trakcie ciąży pojawiła się informacja, że Anna urodzi córeczkę, którą nazwą Klara, nie zostało to potwierdzone.

 

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

 

Dziecko Anny i Roberta Lewandowskich

 

Internet aż huczy od domysłów. Para zwleka z ogłoszeniem tej radosnej nowiny prawdopodobnie w obawie przez jeszcze większym zainteresowaniem ze strony mediów. (Przyszła?) mama daje w międzyczasie swoim fanom wskazówki na ten temat. Dzisiaj opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie: figurki aniołka-piłkarza. Czy możemy z tego wnioskować, że na świat przyszedł chłopiec? Czy może to jedynie kolejny element mający odwrócić uwagę mediów od ich dziecka? W poprzednim tygodniu opublikowali już na Instagramie zdjęcia z podpisem "New week, new challenges" (Nowy tydzień, nowe wyzwania) oraz takie, na którym przybijają sobie piątkę. Czy świadomie wprowadzają to zamieszanie?

 

Czekamy na potwierdzone informacje.

 

Anna Lewandowska na Instagramie
Fot. Instagram

 

Zobacz także: Czy Anna Lewandowska zdradziła płeć dziecka? Pokazała urocze buciki, które mówią naprawdę wiele…

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?