Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Aleksandra Kwaśniewska poprowadzi telewizyjne show wraz z Marzeną Rogalską? 

Czy zobaczymy dziennikarkę w roli gospodyni w "Mieście kobiet"?

Dorota Falkowska 14 sierpnia 2021 20:01
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

W piątek, 13 sierpnia media obiegła informacja, że Marzena Rogalska wraca do TVN i już we wrześniu poprowadzi reaktywowany program "Miasto kobiet". Przez 11 lat znany talk-show był jedną z popularniejszych produkcji TVN Style, a Marzena Rogalska prowadziła go w latach 2004-2008. W niedzielę, 5 września zobaczymy program w odświeżonej formie, a poprowadzić go mają trzy prezenterki. Dziś do mediów dotarła informacja, że u boku Marzeny Rogalskiej być może zobaczymy Aleksandrę Kwaśniewską. Wcześniej gospodyniami programu "Miasto kobiet" były m.in.: Dorota Wellman, Paulina Młynarska, Beata Sadowska, Jolanta Pieńkowska, Anna Maruszeczko i Weronika Marczuk.

Czytaj też: Z dala od medialnego zgiełku. Oto historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Aleksandra Kwaśniewska gospodynią telewizyjnego show?

Jak donosi serwis Plejada, Aleksandra Kwaśniewska udzieliła w tym temacie komentarza i na pytanie, czy niedługo zobaczymy ją w show TVN-u, udzieliła wymijającej odpowiedzi: "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam".

Współpraca Aleksandry Kwaśniewskiej ze stacją TVN rozpoczęła się w 2006 r. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego pracowała wtedy jako reporterka programu "Dzień dobry TVN", w którym prowadziła cykl "Skąd się biorą gwiazdy". W "Tańcu z gwiazdami" można było oglądać jej rozmowy z tancerzami zza kulis. W latach 2009–2013 współprowadziła talk-show "Mała czarna", a w 2011 r. u boku mamy, Jolanty Kwaśniewskiej, była gospodynią programu w TVN Style "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias".  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.