Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do telewizji? Zaskakujące doniesienia mediów

Wygadała się koleżanka z branży!

Gabriela Czernecka 22 maja 2020 14:46
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest gotowa na powrót do telewizji? Małgorzata Ohme, nowa prowadząca Dzień Dobry TVN w rozmowie z Faktem zdradziła, czy dziennikarka zamierza powrócić na wizję!

Agnieszka Woźniak-Starak powrót do telewizji

Wydarzenia sierpnia 2019 roku na zawsze pozostaną w jej pamięci. Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawiała się publicznie, rzadko publikowała coś w social mediach. Zrezygnowała nawet z prowadzenia programu Ameryka Express - w roli prowadzącej zastąpiła ją Daria Ładocha. Internauci do samego końca wierzyli, że powróci do telewizji. W końcu zaangażowała się w swoją autorską audycję Life Balance w newonce.radio. Jej powrót został bardzo ciepło przyjęty przez fanów. Wielu zaczęło się jednak zastanawiać, czy dziennikarka powróci jeszcze do telewizji? Edward Miszczak skomentował powrót Agnieszki do pracy w lutym tego roku. Wyglądało na to, że nie wykluczał powrotu dziennikarki do stacji TVN: „Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót”, mówi w rozmowie z Super Expressem

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Dziś w rozmowie z Faktem, Małgorzata Ohme wyjawiła, że Agnieszka Woźniak-Starak powoli nabiera chęci na nowe życiowe wyzwania. „Ona jest zwierzęciem telewizyjnym. Wydaje mi się, że tak samo, jak telewizja kocha ją, tak ona kocha telewizję. Nie wyobrażam sobie telewizji bez Agnieszki, szczerze mówiąc (...) Czy wróci do TVN 7, czy głównej stacji, bo tam też na pewno na nią czekają, to wszędzie są drzwi dla niej otwarte”, powiedziała nowa prowadząca Dzień Dobry TVN

Już jakiś czas temu plotkowano, że być może Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN w okolicach jesieni i zasili szeregi Dzień Dobry TVN. Zdaniem Małgorzaty Ohme są na to nikłe szanse, gdyż jest na to jeszcze za wcześnie. Jak na razie dziennikarkę mamy okazję usłyszeć w prowadzonej przez nią co tydzień audycji w newonce.radio. A czy powróci na wizję i kiedy to nastąpi? Z pewnością Agnieszka sama poinformuje o tym swoich fanów!  

Agnieszka Woźniak-Starak stylizacja na wiosnę 2020

Sportowy look w stylu Agnieszki Woźniak-Starak:

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.