Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy w TVN?!

Stacja zdradziła zaskakujące informacje!

Sabina Zięba 27 stycznia 2020 12:45
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

W ostatnim czasie na próżno szukać obecności Agnieszki Woźniak-Starak w mediach. Po życiowej tragedii, którą przeszła w zeszłym roku, czyli utracie ukochanego męża, producenta Piotra Woźniaka-Staraka, usunęła się w cień zbierając siły. Okazuje się jednak, że to już nie potrwa długo! Dziennikarka zasypywana jest rozmaitymi propozycjami zawodowymi i wiadomo, że niektóre z nich przyjęła. Czy wróci do TVN?

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy?

W sierpniu zeszłego roku, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego. Wówczas oddała prowadzenie show Big Brother Gabi Drzewieckiej, a sama leczyła rany w odosobnieniu. W ostatnim czasie ulgę przynosił jej pobyt w polskich górach, gdzie ma przyjaciół, a także nowe pasje.

Teraz wiadomo, że dziennikarka już niedługo wróci do pracy. Poprowadzi własną lifestylową audycję w Newonce Radio, dotyczącą tematów kobiecych, bądź związanych z ekologią. Także stacja TVN nie ma zamiaru rezygnować ze swojej byłej pracownicy - podobno zaproponowano jej swój autorski program, o którym już kilka miesięcy wcześniej toczyły się dyskusje.

Szefowa TVN Style, Małgorzata Łupina, zdradziła magazynowi Party: „Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatnio był świetny dokument Szalone Tokio. Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte”.

Myślicie, że Agnieszka Woźniak-Starak wróci do telewizji?  

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @agnieszkawozniakstarak

Piotr Woźniak-Starak instagram

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.