Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Adele ma nowego partnera? Ma nim być niesławny Chris Brown, który pobił Rihannę

Fani wokalistki są zaniepokojeni

Redakcja VIVA! 13 października 2020 10:00
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

O Adele w ostatnim czasie często robi się głośno i to wcale nie za sprawą jej działalności artystycznej. Dzięki diecie SIRT wokalistka przeszła niesamowitą metamorfozę i schudła ponad 40 kg. Fani artystki ponownie są w szoku, lecz tym razem w negatywnym tego słowa znaczeniu. Jak donosi jeden z brytyjskich tabloidów, niesławny Chris Brown był widziany, jak opuszczał londyńską willę wokalistki ok. 2:00 nad ranem. Amerykański piosenkarz i raper znany jest ze swojej wybuchowości i brutalności. Czy to właśnie on jest nowym partnerem Adele? Chociaż wielu podejrzewa muzyków o romans, fani wokalistki mają nadzieję, że powód wizyty Browna był inny. 

Chris Brown przyłapany przez brytyjski tabloid podczas nocnej wizyty u Adele. Fani są zaniepokojeni

Chris Brown nie należy do pozytywnych postaci świata celebrytów. Niesławny muzyk w 2009 roku brutalnie pobił swoją ówczesną partnerkę, Rihannę. Amerykański raper wpadł w szał podczas wspólnej drogi na galę rozdania nagród Grammy. Poważnie okaleczył jadącą z nim samochodem wokalistkę, która sprawę zgłosiła na policję. Brown usłyszał wyrok, skazujący go na pięć lat pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Po haniebnym incydencie zarzekał się, że już nigdy nie popełni podobnego błędu. Obietnicy jednak nie dotrzymał. W 2016 roku groził byłej Miss Kalifornii, Baylee Curran celując w nią bronią. Natomiast w 2019 roku został oskarżony o gwałt. Nic dziwnego, że fani Adele są zaniepokojeni. Nawet jeżeli plotki o ich romansie są fałszywe, to i tak już sama znajomość z Chrisem Brownem wydaje się być ryzykowna. 

Chris Brown, Grammy, 26.02.2020 rok
Fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Chris Brown, Grammy, 26.02.2020 rok

Adele ma nowego partnera? Plotki o jej związku z niesławnym Chrisem Brownem obiegły media

Jak podaje jeden z brytyjskim tabloidów, Chris Brown odwiedził Adele w jej londyńskiej willi. "To wszystko było trochę tajemnicze. Przybył w środku nocy i wyszedł dopiero około 2 nad ranem. Przyjechał wielkim, zaciemnionym samochodem i był otoczony mnóstwem mięśniaków", donosi Daily Mail. Muzyk został zauważony w zachodniej części Londynu, gdy zmierzał do posiadłości Adele. Twarz miał zakrytą maseczką i poruszał się w towarzystwie nie odstępujących go na krok ochroniarzy. Była to jego pierwsza wizyta na wyspach od czasu brutalnego pobicia Rihanny. Po głośnym skandalu ambasada Wielkiej Brytanii zakazała mu wstępu do kraju. Głównym powodem wizyty miało być spotkanie z jego synkiem, Aeko. Chłopiec jest owocem romansu rapera z Ammiką Harris.

Fani Adele są zaniepokojeni informacjami przekazanymi przez Daily Mail. Wizyta Browna w prywatnej posiadłości wokalistki o tak później porze wywołuje w nich jednoznaczne wnioski. Wielu z nich ma jednak nadzieję, że powód odwiedzin był inny. Fani 32-letniej artystki obawiają się, że jeżeli plotki okażą się prawdą, historia zatoczy koło.  

odchudzona-adele-w-czarnej-mini
Fot. Instagram@adele

Adele-chuda-w-obcislej-czarnej-sukience
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.