Andrzej Duda, Agata Duda, Andrzej i Agata Dudowie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czułości w Pałacu Prezydenckim? Takiego zdjęcia pary prezydenckiej jeszcze nie było!

Ustawka czy prawdziwa miłość?

Gabriela Czernecka 19 sierpnia 2018 08:29
Andrzej Duda, Agata Duda, Andrzej i Agata Dudowie
Fot. East News

Nowe zdjęcie Agaty i Andrzeja Dudów podbija Twitter! Takiego, pełnego czułości zdjęcia pary prezydenckiej dawno nie widzieliśmy. Plotki o kryzysie w związku Andrzeja Dudy i jego żony Agaty co rusz trafiają do mediów. Tym jednym zdjęciem zamykają wszystkim usta!

Nowe zdjęcie Agaty i Andrzeja Dudów pełne czułości

Od niemal dwóch lat w mediach pojawiają się plotki o kryzysie w związku Andrzeja i Agaty Dudów. Pierwsza dama coraz rzadziej pojawiała się u boku męża, co za każdym razem wzbudza emocje. Plotkowało się nawet, że Agata Duda więcej czasu spędza w Krakowie niż w Warszawie, u boku ukochanego.

 „Relacja między prezydentem a żoną wygląda na dość chłodną. Inaczej z córką - tę obdarza spojrzeniem pełnym uczucia, podziwu”, komentowała zachowanie małżonków dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, autorka podręczników o kształtowaniu wizerunku i sztuce komunikowania się, w rozmowie z tygodnikiem Polityka.

Te informacje już jakiś czas temu postanowił skomentować ojciec prezydenta Adrzeja Dudy, który zapewnił, że małżeństwo ma się świetnie: „To bzdury o jakimś kryzysie. Agata i Andrzej są bardzo kochającym się małżeństwem i nie widzą poza sobą świata”, wyznał profesor Jan Tadeusz Duda w rozmowie z Super Expressem.

Teraz para prezydencka sama udowadnia, że ich małżeństwo wciąż jest pełne miłości. Najnowsze zdjęcie tylko jest jego dowodem. „Mimo wielu obowiązków Para Prezydencka stara się zawsze w ciągu dnia znaleźć choć krótką chwilę dla siebie”, brzmi podpis pod fotografią. Jedni są zachwyceni zdjęciem pary, ale pojawiły się także głosy, że to coś w rodzaju "ustawki". A Wy, jak uważacie? Oceńcie sami! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.