Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy podzielili się z fanami gorącym zdjęciem!

Widać, że naprawdę się kochają

Sabina Zięba 28 listopada 2019 14:45
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Choć Anna i Robert Lewandowscy są już małżeństwem od 6 lat, widać, że namiętność w ich związku nie słabnie. Wspólnie wychowują 2-letnią córkę Klarę, a także oczekują kolejnego potomka. Szczęście w życiu rodzinnym uskrzydla piłkarza, który ma szansę rozegrać najlepszy sezon w karierze! Teraz para dodatkowo podzieliła się z fanami gorącym ujęciem, które obrazuje ich miłość.

Robert inspiracją Anny Lewandowskiej

Dobra passa w życiu Lewandowskich trwa. Sportowiec, wraz z reprezentacją Polski, awansował na Euro 2020, a w klubie notuje fantastyczne wyniki. Znów znalazł się także na ustach kibiców na całym świecie, gdyż podczas meczu Ligi Mistrzów z Crveną Zvezdą Belgrad, po raz kolejny w niespełna kwadrans strzelił cztery bramki.

Super Express twierdzi, że wszystko dzięki jego ukochanej: „Za wspaniałą formą Lewego stoi także szczęście w życiu rodzinnym - piłkarz ponownie pokazuje, że gdy jego żona Ania jest w ciąży, to nie ma na niego mocnych!”.

Poprzednim razem, gdy na przełomie 2016 i 2017 roku spodziewali się pierwszego dziecka, Robert rozegrał najlepszy sezon w karierze. Teraz wszystko wskazuje na to, że obecny może zakończyć z jeszcze lepszym wynikiem niż trzy lata temu.

Patrząc na jego rozwój, nie ma co się dziwić, że jest prawdziwą inspiracją dla swojej żony. Ostatnio na swoim Instagramie Anna Lewandowska opublikowała ich czułą fotografię, pisząc: „Czy mąż może być autorytetem? Tak! Tytan pracy, dyscypliny czy może potrójne wsparcie? Motywujesz”. To samo zdjęcie zamieścił również sam piłkarz, określając trenerkę jako swoją największą inspirację.

Prawda, że to urocze?  

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.