Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy podzielili się z fanami gorącym zdjęciem!

Widać, że naprawdę się kochają

Sabina Zięba 28 listopada 2019 14:45
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Choć Anna i Robert Lewandowscy są już małżeństwem od 6 lat, widać, że namiętność w ich związku nie słabnie. Wspólnie wychowują 2-letnią córkę Klarę, a także oczekują kolejnego potomka. Szczęście w życiu rodzinnym uskrzydla piłkarza, który ma szansę rozegrać najlepszy sezon w karierze! Teraz para dodatkowo podzieliła się z fanami gorącym ujęciem, które obrazuje ich miłość.

Robert inspiracją Anny Lewandowskiej

Dobra passa w życiu Lewandowskich trwa. Sportowiec, wraz z reprezentacją Polski, awansował na Euro 2020, a w klubie notuje fantastyczne wyniki. Znów znalazł się także na ustach kibiców na całym świecie, gdyż podczas meczu Ligi Mistrzów z Crveną Zvezdą Belgrad, po raz kolejny w niespełna kwadrans strzelił cztery bramki.

Super Express twierdzi, że wszystko dzięki jego ukochanej: „Za wspaniałą formą Lewego stoi także szczęście w życiu rodzinnym - piłkarz ponownie pokazuje, że gdy jego żona Ania jest w ciąży, to nie ma na niego mocnych!”.

Poprzednim razem, gdy na przełomie 2016 i 2017 roku spodziewali się pierwszego dziecka, Robert rozegrał najlepszy sezon w karierze. Teraz wszystko wskazuje na to, że obecny może zakończyć z jeszcze lepszym wynikiem niż trzy lata temu.

Patrząc na jego rozwój, nie ma co się dziwić, że jest prawdziwą inspiracją dla swojej żony. Ostatnio na swoim Instagramie Anna Lewandowska opublikowała ich czułą fotografię, pisząc: „Czy mąż może być autorytetem? Tak! Tytan pracy, dyscypliny czy może potrójne wsparcie? Motywujesz”. To samo zdjęcie zamieścił również sam piłkarz, określając trenerkę jako swoją największą inspirację.

Prawda, że to urocze?  

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.