Księżna Meghan i książę Harry popłakali się w Australii gdy zagrano ulubiony hymn Diany
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry musi przestrzegać zasad narzuconych przez ukochaną! 

Czego zabrania mu księżna Meghan?

Olga Figaszewska 2 stycznia 2019 09:57
Księżna Meghan i książę Harry popłakali się w Australii gdy zagrano ulubiony hymn Diany
Fot. Rex Features/East News

Chyba nie sądził, że małżeństwo aż tak wpłynie na jego życie! Książę Harry poddaje się ściśle określonym zasadom, głównie tym wyznaczonym przez… ukochaną! Czego zabrania mu księżna Sussex? Jak to wpłynie na ich małżeństwo? 

Czego Meghan zabrania księciu Harry’emu?

Okazuje się, że małżeństwo w dużym stopniu wpłynęło nie tylko na codzienność Meghan Markle, ale także na samego Harry’ego! Wszyscy przyznają, że niepokorny książę przeszedł sporą metamorfozę. Robi wszystko, by Meghan odnalazła się w brytyjskiej rodzinie i dba o jej potrzeby, zwłaszcza teraz, kiedy spodziewają się pierwszego dziecka.

Meghan postanowiła wykorzystać ten fakt. Nie da się ukryć, że księżna ma ogromny wpływ na swojego ukochanego. Jak donoszą brytyjskie media z czasem Harry zaczął podporządkowywać się jej zasadom. 

Księżna zabroniła ukochanemu picia kawy, herbaty czy alkoholu! „Podczas świąt w Sandringham był świeży i wypoczęty. Biorąc pod uwagę fakt, że w młodości był prawdziwym pijakiem, to naprawdę ogromna zmiana”, czytamy na łamach Daily Maila. Meghan stara się zwyczajnie namówić Harry’ego do regularnego uprawiania sportu i zmiany szkodliwych przyzwyczajeń. A jemu to całkowicie odpowiada! 

Za jej namową książę zaczął już nawet ćwiczyć jogę. „Chciała mu pokazać inny sposób życia. Z czasem Harry stał się jego wielkim fanem . Odkąd zaczął dobrze się odżywiać, ćwiczy jogę i przestał zatruwać ciało używkami, jest znacznie szczęśliwszy i bardziej zrelaksowany”, dodaje Sunday Express. 

 

Fot. East News

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?