Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„Silna jednostka może wygrać bitwę, ale zgrana grupa wygrywa wojny!’’. Urodzinowy apel Anny Lewandowskiej!

Damian Duda 7 września 2017 14:30
Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Anna Lewandowska skończyła dziś 29 lat. Trenerka w niezwykłych słowach podzieliła się z internautami pewną refleksją, którą zaskoczyła wszystkich. Dlaczego? 

 

Zobacz też: „To dla nas ogromny zaszczyt’’! Anna i Robert Lewandowscy spotkali się z Julią Roberts

 

Anna Lewandowska motywuje do działania 

Od kilku lat Anna Lewandowska motywuje miliony Polek do działania. Swoim życiem pokazuje, że wszystko zależy od nas samych. Z powodzeniem łączy rolę matki, żony... i trenerki. Kiedy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których było widać wyrzeźbiony brzuch, na Lewandowską spadła fala krytyki. W obronie żony piłkarza stanęło wówczas wiele znanych osób, które twierdzą, że trenerka zawdzięcza swój wygląd wieloletnim ćwiczeniom i ciężkiej pracy.

 

W dniu swoich urodzin Lewandowska postanowiła podzielić ze swoimi fankami pewną refleksją. „Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud!’’ — słowami, które pochodzą z kultowej piosenki Renaty Przemyk, zatytułowała swój wpis na blogu. 

 

Nie jest tajemnicą, że dla Lewandowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. „Wszystkie dobrze wiemy, ile możemy z siebie dać, nie tylko wtedy, kiedy musimy. Jednak nie raz, nie dwa każda z nas myślała, że więcej nie da rady, dłużej nie może i nie ma już siły, ale…. w sytuacji podbramkowej mogłyśmy z siebie wykrzesać znacznie więcej, niż same podejrzewałyśmy. Drzemie w nas ukryta moc i wykorzystujmy ją do osiągania celów i spełniania marzeń, a nie przeciwko sobie’’, czytamy na blogu Lewandowskiej. 

 

 

 

 

Trenerka zaapelowała o to, żebyśmy w trudnych chwilach się wspierali. „Tą samą ręką gratulujmy sobie sukcesów i uczmy się od siebie’’, pisze Lewandowska. Żona piłkarza uważa, że w każdej sytuacji powinniśmy szukać porozumienia. „Jeśli pokłócisz się z kimś np. mężem, przyjacielem, koleżanką to nie zamykaj za sobą z trzaskiem drzwi. Staraj się pogodzić i szukaj porozumienia. Ubarwiaj ten świat miłością i dobrocią, serdecznym i promiennym uśmiechem. Tego na pewno nigdy nie będziesz żałować’’, twierdzi gwiazda sportu. 

 

Mało kto tak dobrze jak ona wie, jak ciężkie bywają słowa krytyki. Trenerka zaznacza, że najważniejsza jest ta konstruktywna, która może nam pomóc. „Niekiedy przychodzi nam wysłuchać, albo przekazać komuś konstruktywną  krytykę. Być może nie jest to miłe dla żadnej ze stron, ale nie zapominajmy, że nikt w takiej sytuacji nie chce nikogo urazić, tylko pomóc i wesprzeć. Bądźmy sobie przyjaciółmi, a nie wilkami! Na świecie dzieje się wiele krzywd, a my Drogie Panie pójdźmy pod prąd, ale zawsze się wspierajmy. Rozdawajmy uśmiechy, dobroć i miłość ubarwiając świat i życie. My kobiety mamy moc i wydobądźmy ją z wnętrza, podzielmy się z innymi i wspierajmy w każdej chwili, w pracy, na treningach, w szkole i w domu. Silna jednostka może wygrać bitwę, ale zgrana grupa wygrywa wojny!’’, kwituje żona Lewandowskiego. 

 

Życzymy Annie Lewandowskiej wielu sukcesów!

 

Anna Lewandowska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Anna Lewandowska, VIVA!
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM

 

Przeczytaj też: Anna Lewandowska kończy dziś 29 lat! Czy zasługuje na miano królowej metamorfoz?

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.