Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Izabela Janachowska już wkrótce zostanie mamą! Właśnie podzieliła się wyjątkowymi zdjęciami...

„Nie możemy się już Ciebie maluszku doczekać”

Weronika Kostyra 30 kwietnia 2019 17:28
Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!

Izabela Janachowska już zaraz po raz pierwszy zostanie mamą! Prezenterka telewizyjna i prowadząca programy związane z tematyką ślubną niedawno ujawniła, że razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim spodziewa się synka. Oboje nie mogą doczekać się nowej życiowej roli. Zdecydowali się na wyjątkową pamiątek z tego wyjątkowego okresu. Wyjątkowe chwile końca ciąży postanowili uwiecznić na klimatycznych zdjęciach, które właśnie pokazali fanom!

Klimatyczna sesja ciążowa Izabeli Janachowskiej

Minęło kilka miesięcy odkąd Izabela Janachowska podzieliła się z fanami radosną nowiną. Już niedługo przywita na świecie upragnionego synka. Jednak zanim to nastąpi, ekspertka od ślubów i tancerka opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe ciążowe zdjęcia. Klimatyczne fotografie są czarno-białe. Efekt jest spektakularny! Fanki są zachwycone zdjęciami i nie szczędzą komplementów.

„Przepiękne, wysmakowane zdjęcia przepełnione energią i prawdziwą, taką najszczerszą radością”

„Szczęście wypisane na twarzy, cudowne są te zdjęcia”

„Najpiękniejsza sesja kobiety w ciąży jaką widziałam Z klasą i subtelnością, bez obnażania. Piękna”

Izabela Janachowska promienieje szczęściem i radosnym oczekiwaniem. Na fotografiach klęczy na podłodze i obejmuje rękami ciążowy brzuszek. „Nie możemy się już Ciebie maluszku doczekać”, podpisała zdjęcia.

Dołączamy się do komplementów i życzymy szczęśliwego rozwiązania! 

Izabela Janachowska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!