Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
Z ŻYCIA GWIAZD

Sara Boruc pokazała kolejne zdjęcie synka! Jego śpioszki podzieliły internautki...

„Moda jest tu najważniejsza”

Rafał Kowalski 28 maja 2019 09:56
Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Kolejne dziecko Sary i Artura Boruców ma dopiero trzy tygodnie, ale wielbicielki żony piłkarza z ogromnym zaangażowaniem komentują kolejne poczynania malca i jego bliskich. Sara Boruc zdecydowała się na pokazywanie twarzy synka. Świeżo upieczona mama regularnie dodaje nowe zdjęcia z Noahem w roli głównej. Ostatnio dużo emocji wzbudziły śpioszki, które zostały wybrane dla noworodka…

Czy wypada ubierać dzieci na czarno?

Właśnie to pytanie zadały sobie internautki po tym, jak Sara Boruc opublikowała w sieci fotografię, na której mały Noah ubrany jest właśnie w śpioszki o kolorze czarnym. Bawełniany pajacyk był ozdobiony jedynie białymi kropkami. I choć to tylko kawałek materiału, temat poruszył kilka pań.

Pojawiły się głosy, że czarny to zły kolor dla dzieci. „Piękne zdjęcie!!! Gratulacje!!! Ale jakoś nie lubię czarnego koloru dla maluszka”, „dokładnie ja też tak myślę, czarny to taki smutny kolor. No ale wiesz, siła wyższa ...MODA jest tu najważniejsza”, to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy pod zdjęciem Noaha. W dyskusji udział wzięły jednak także osoby, które broniły wyboru Sary Boruc. „A ja uwielbiam i bynajmniej nie uważam, że to kwestia mody - czarnych ubranek nadal jest jak na lekarstwo, a i tak uważam, że lepsze to niż ubranka we wszystkich kolorach tęczy, bo przecież dziecko musi mieć kolorowo”, „każdy jest wolnym człowiekiem i może ubierać dziecko swoje jak chce”, brzmiały głosy drugiej strony.

Sama piosenkarka i miłośniczka mody nie wzięła udziały w dyskusji. I może to dobrze… Najważniejsze, że Noah wygląda absolutnie pięknie! Zgadzacie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Sara Boruc Mannei, Be Active
Fot. Bernard Hołdys

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.