Czarne chmury nad związkiem Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez
Fot. Getty images
Z ŻYCIA GWIAZD

Rodzina Cristiano Ronaldo wkrótce się powiększy? Fani nie mają wątpliwości!

Dowodem mają być nowe zdjęcia Georginy Rodriguez!

Ksenia Krasko 5 sierpnia 2020 11:25
Czarne chmury nad związkiem Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez
Fot. Getty images

Cristiano Ronaldo od kilku lat związany jest z Georginą Rodriguez, z którą wychowuje czwórkę dzieci. W zeszłym roku media zastanawiały się nawet, czy para wzięła ślub, jednak zakochani nigdy nie wypowiadają się o życiu prywatnym, dlatego te doniesienia nigdy się nie potwierdziły. Tym razem fani podejrzewają, że piłkarz ponownie zostanie ojcem, a dowodem na to mają być najnowsze zdjęcia Georginy.

Partnerka Ronaldo jest w ciąży?

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wychowują razem czwórkę dzieci, w tym jedno wspólne – 10-letniego Cristiano Juniora, 3-letnie bliźniaki Mateo i Evę, a także 2-letnią Alanę Martinę, jedyną biologiczną córkę pary. Trójkę starszych dzieci piłkarza urodziła surogatka, jednak jej personalia nie są znane.

Zakochani nie rozmawiają z mediami o swoim życiu prywatnym, ale dzielą się z fanami rodzinnymi zdjęciami, najczęściej z wakacji. Tym razem odpoczywają w malowniczym Portofino we Włoszech. Wielbiciele sportowca i jego partnerki zwrócili uwagę, że na najnowszych fotografiach Georgina ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek...

Nie jest to pierwsza plotka o rzekomej ciąży Rodriguez, a niektórzy zwracają słuszną uwagę, że to sukienka stwarza pozory „ciążowych krągłości” modelki. Z drugiej strony, Georgina w wywiadzie dla Hola! z 2018 roku zdradziła, że wraz z napastnikiem Juventusu planują powiększyć rodzinę.

Czy tym razem internauci mają rację i Ronaldo po raz kolejny zostanie ojcem? Zobaczcie zdjęcia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best parents👩‍❤️‍👨❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo jr 🇵🇹 (@cr.jrr)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.