Cristiano Ronaldo, Georgia Rodriguez, dzieci Cristiano Ronaldo, ciąża Georginy Rodriguez
Fot. East News
ZE ŚWIATA SPORTU

Cristiano Ronaldo został ojcem po raz czwarty! Dobrą nowiną i wyjątkowym zdjęciem podzielił się z fanami na Facebooku

Gabriela Czernecka 12 listopada 2017 21:45
Cristiano Ronaldo, Georgia Rodriguez, dzieci Cristiano Ronaldo, ciąża Georginy Rodriguez
Fot. East News

 

Czwarte dziecko Cristiano Ronaldo już na świecie! Cristiano Ronaldo został ojcem po raz czwarty! - rozpisują się zagraniczne media. Dobrą nowiną piłkarz pojawił się na Facebooku. Dodał wyjątkowe zdjęcie, na którym pozuje wraz z ukochaną, Georginą Rodriquez i synem.

 

Zobacz też: Związek Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez przeżywa poważny kryzys! Piłkarz zdradził ukochaną z inną kobietą

 

Cristiano Ronaldo został ojcem po raz czwarty!

Cristiano Ronaldo został ojcem po raz czwarty! Chłopiec czy dziewczynka? Już jakiś czas temu piłkarz zdradził płeć i imię dziecka, które jest owocem jego związku z Georginą Rodriguez. W trakcie specjalnej relacji live na Instagramie podzielił się z fanami radosnymi informacjami, dotyczącymi życia prywatnego. Słowa piłkarza z przed kilku tygodni potwierdziły się! Dziś na świat przyszła córka Ronaldo, dziewczynka o imieniu Alana Martina. Dobrą nowiną o czwartym dziecku Cristiano Ronaldo podzielił się w mediach społecznościowych. Na Facebooku, Twitterze i Instagramie Cristiano Ronaldo pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z jego partnerką Georginą i synem Cristiano Ronaldo Juniorem.

 

Polecamy: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Kim jest Georgina Rodriquez, partnerka Cristiano Ronaldo?

 

Georgina Rodriguez to modelka, urodziła się w południowo-wschodniej części Hiszpanii. Pochodzi z miasteczka Jaca. Jako dziecko chciała zostać tancerką (zaczęła trenować, gdy miała 4 lata), jednak jako nastolatka wyjechała do Londynu, gdzie szkoliła znajomość języka angielskiego. Po powrocie do kraju, próbowała podbić świat modelingu. Przeniosła się do Madrytu i rozpoczęła współpracę z jednym z salonów Gucciego. Obecnie ma 21 lat.

 

Związek Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo

 

Ich związek długo utrzymywany był w tajemnicy. Pierwsze spotkanie napastnika Realu Madryt i jego nowej partnerki nastąpiło prawdopodobnie w trakcie jednej z imprez Dolce&Gabbana w połowie 2016 roku. Po raz pierwszy para pojawiła się w grudniu na jednym z meczów na trybunach stadionu Santiago Bernabeu w Madrycie. Zaczęto plotkować, że napastnik Realu Madryt przedstawił modelkę swojej matce, która ją zaakceptowała. Po raz pierwszy pojawili się razem na początku tego roku na uroczystej gali FIFA, gdzie chętnie pozowali do zdjęć wraz z pierworodnym synem piłkarza, Cristiano Ronaldo Juniorem.

 

Jeszcze w maju tego roku zaczęto plotkować, że Georgina Rodriguez jest w ciąży i jesienią wraz z kapitanem reprezentacji Portugalii powitają na świecie córeczkę. Dziś, 12 listopada 2017 roku na świat przyszło czwarte dziecko Cristiano Ronaldo, córka Alana Martina. Piłkar napisał także, że młoda mama czuje się dobrze i oboje są bardzo szczęśliwi. 

Cristiano Ronaldo został ojcem po raz czwarty
Fot. Facebook @Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zdradził imię dziecka i datę porodu Georginy Rodriguez
Fot. Instagram @cristianoronaldo
Cristiano Ronaldo zdradził imię dziecka i datę porodu Georginy Rodriguez
Fot. Instagram @cristianoronaldo

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

Polecamy też: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo zdradził, ile chce mieć dzieci! „Mój syn mówi, że pragnie mieć jeszcze więcej braci i sióstr”

 

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo potwierdziła plotki o ciąży! Zobacz zmysłowe zdjęcia Georginy Rodriguez z brzuszkiem

 

Polecamy też: Piotruś Pan usidlony! Cristiano Ronaldo zaręczył się z Georginą Rodriguez. Kim jest kobieta, która uwiodła najlepszego piłkarza świata?

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.