Cristiano Ronaldo, syn Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Cristiano Ronaldo ojciec
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Szokujące doniesienia zagranicznych mediów! Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniąt?!

Olga Figaszewska 11 czerwca 2017 10:15
Cristiano Ronaldo, syn Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Cristiano Ronaldo ojciec
Fot. East News

Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniąt?! Portugalskie już poinformowały o radosnej nowinie.

Polecamy też: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

Zobacz też: Cristiano Ronaldo po raz drugi zostanie ojcem?! Ostatnie zdjęcie piłkarza z partnerką zelektryzowało media!

Polecamy też: Cristiano Ronaldo ponownie został ojcem! Piłkarz pochwalił się zdjęciem dzieci

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

Ronaldo po raz drugi został ojcem

Czy to koniec medialnych spekulacji? W prasie od dawna pojawiały się plotki o powiększeniu rodziny piłkarza Realu Madryt. Już w marcu brytyjskie gazety informowały o tym, że Cristiano Ronaldo będzie ojcem bliźniaków. Sportowiec miał powiadomić o tym jedynie najbliższą rodzinę i przyjaciół. 

Cristiano dba o swoją prywatność, ale ujawnił rodzinie i najbliższym przyjaciołom, że znów zostanie ojcem. Piłkarz uważa, że już najwyższy czas, by jego syn miał braci, z którymi będzie dorastał”,  mówił kilka miesięcy temu w rozmowie z „The Sun” znajomy piłkarza.

 Wówczas nikt nie podejrzewał, że plotki mogą okazać się prawdziwe. 

„To sekret, którego Cristiano Ronaldo nie ujawnił światu”, taką informację podała w sobotę wieczorem, portugalska stacja telewizyjna SIC. Eva i Mateo, przyszli na świat 8 czerwca. Podobnie jak 7 lat temu, bliźnięta urodziła surogatka. Chociaż zależało mu na utrzymaniu wydarzenia w tajemnicy, z całego świata napływają gratulacje. Wkrótce piłkarz ma zobaczyć swoje nowonarodzone dzieci. 

Póki co ani piłkarz, ani osoby z jego otoczenia nie skomentowały tych doniesień.

Polecamy też: Cristiano Ronaldo bierze ślub z modelką Georginą Rodriguez! Para wyznaczyła już datę uroczystości

Polecamy też: Wychowuje jego dzieci, pilnie strzeże rodzinnych tajemnic. Co wiemy o Dolores dos Santos, matce Cristiano Ronaldo?

Polecamy też: Co ma do ukrycia Cristiano Ronaldo? W trakcie wakacji na Ibizie na wynajmowany przez niego jacht wtargnęli celnicy!

Dzieci Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo po raz pierwszy został ojcem w czerwcu 2010 r. Syn piłkarza przyszedł na świat na Florydzie skąd odebrła go babcia, matka piłkarza, Dolores. Matką dziecka jest wynajęta przez sportowca surogatka. Do dziś nie jest znana tożsamość jego matki, wiadomo tylko, że była Amerykanką. Kobieta zrzekła się praw do opieki nad Cristiano Ronaldo Juniorem.  Ronaldo zawsze chciał mieć syna, który byłby z jednej strony jego dzieckiem, z drugiej kimś na kształt brata.

Zobacz też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.