Czarne chmury nad związkiem Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez
Fot. Getty images
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem?! Jego partnerka opublikowała tajemniczą wiadomość

Fani nie mają wątpliwości, co oznacza...

Rafał Kowalski 6 maja 2020 08:14
Czarne chmury nad związkiem Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez
Fot. Getty images

Choć Cristiano Ronaldo nie brakuje sukcesów sportowych, to fanów piłkarza równie mocno interesuje jego życie prywatne. Kilka miesięcy temu było głośno o tym, że 35-latek wziął rzekomo ślub ze swoją partnerką, a dziś pojawiła się informacja, że Georgina Rodriguez znów jest w ciąży!

Cristiano Ronaldo zostanie tatą po raz piąty?

Ostatnie dni zakochani spędzili na wyspie Madera, gdzie odpoczywali od trudnej sytuacji we Włoszech. Wielbiciele Cristiano i Georginy obserwowali ich każdy krok… Największe emocje wywołało jedno z rozmazanych zdjęć opublikowanych przez argentyńską piękność na swoim Instastories. Mowa o selfie Georginy Rodriguez, które podpisała słowami „Baby girl”, co dosłownie oznacza „dziewczynka”. Ukochana napastnika Juventusu dodała też emotikonkę serca owiniętego złotą wstążką, ale ostatecznie nie skomentowała całego zamieszania. Mimo to fani i zagraniczne media – jak choćby The Sun – podejrzewają, że 26-latka jest w ciąży.  

Jeśli informacje się potwierdzoną to Cristiano Ronaldo zostanie ojcem już po raz piąty. Przypomnijmy, że jak na razie piłkarz jest tatą 9-letniego Cristiano Ronaldo Juniora, dwuletnich bliźniąt Evy i Mateo a także najmłodszej córki Alany Martiny, której biologiczną mamą jest obecna partnerka - Georgina Rodriguez. Trójka najstarszych dzieci to z kolei efekt zatrudnienia przez gwiazdora surogatki – jej personaliów Cristiano Ronaldo nie zdradził do dziś.

Myślicie, że rodzina 35-latka naprawdę się powiększy? Przypomnijmy, że w jednym z wywiadów Ronaldo wspominał, że jego najstarszy syn chciałby mieć 7 rodzeństwa, z kolei Georgina w wywiadzie dla Hola! z 2018 roku zdradziła, że planuje z ukochanym powiększyć rodzinę… Może właśnie teraz?

georgina rodriguez
Fot. InstaStories

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
Fot. instagram.com/cristiano/

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.