Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
O NIM JEST GŁOŚNO

Znamy pierwsze szczegóły ślubu Cristiano Ronaldo!

Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Olga Figaszewska 21 listopada 2018 16:29
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Tydzień temu Cristiano Ronaldo ku radości swoich fanów, oświadczył się ukochanej Georginie Rodriguez. Wybranka piłkarza pochwaliła się wówczas na swoim IstaStories zdjęciem imponującego pierścionka zaręczynowego! Wszyscy zastanawiają się, kiedy para zdecyduje się stanąć na ślubnym kobiercu! Możliwe, że wydarzy się to w niedalekiej przyszłości. Na jaw wychodzą kolejne szczegóły dotyczące uroczystości!

Przygotowania do ślubu Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez

Zaręczyny Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez były dla wszystkich prawdziwą niespodzianką! Czy gwiazda futbollu zdecydowała się na ten krok dla ocieplenia wizerunku? Można brać to pod uwagę. Zwłaszcza, że ostatnio los nie był dla niego łaskawy. Oskarżenia o gwałt, przestępstwo podatkowe… Tymczasem wydaje się, że Ronaldo nie udziela na ten temat żadnych komentarzy i jak gdyby nigdy nic, publikuje na swoich kanałach social media rozczulające zdjęcia z rodziną.

Teraz jego jedynym  zmartwieniem jest organizacja… ślubu! Narzeczona Cristiano Ronaldo odwiedziła  już kilka salonów z sukniami ślubnymi i jest po wstępnych przymiarkach. Jak donoszą media, zakochani znaleźli już idealne miejsce, w którym odbędzie się ceremonia zaślubin. Cristiano i Georgina byli widziani w kościele w Turynie, gdzie mieli dopełniać wszelkich formalności związanych z uroczystością. Ślub najprawdopodobniej odbędzie się w pięknym, zabytkowym kościele z XIX wieku, który możemy zobaczyć w filmie The Italian Job.

Kiedy będziemy świadkami tego niesamowitego wydarzenia? Niewykluczone, że Cristiano Ronaldo i Georgina Rodrigiez staną na ślubnym kobiercu w przyszłym roku. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne wieści!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bom fim de semana 👌👍😘

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moments ❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?