z życia gwiazd

Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez?

Modelka pokazała pierścionek! 

Monika Katarzyna Krupska 22 czerwca 2018 08:28

Wydawać by się mogło, że Cristiano Ronaldo nie myśli teraz o niczym innym, jak o trwającym Mundialu. Piłkarz z powodzeniem strzela gole dla portugalskiej drużyny. W pracy wspiera go jego partnerka Georgina Rodriguez. Na ostatnim meczu paparazzi wypatrzyli modelkę, jak dopingowała ukochanego z trybun. Na jej dłoni pojawił się ogromny pierścionek. Myślicie, że zaręczynowy?

Cristiano Ronaldo stanie przed ołtarzem?

Jeszcze kilka dni temu media na całym świecie rozpisywały się o kolejnej ciąży partnerki Cristiano Ronaldo! Georgina Rodriguez ubrała bardzo obcisłą kreację na wyjście, która uwidoczniła jej krągłości. W wywiadzie dla hiszpańskiego magazynu HOLA! modelka szybko zdementowała plotki. Swój widoczny brzuch wytłumaczyła ostatnimi podróżami i dużą ilością makaronu, który zjadła. 

Georgina jak inne WAGs swojego partnera wspiera obecnie na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Paparazzi udało się dostrzec modelkę w tłumie kibiców na ostatnim meczu Portugalii z Maroko (1:0). 24-latka została przyłapana z diamentem na serdecznym palcu. Myślicie, że jest to zwykły pierścionek, a może para niedługo stanie na ślubnym kobiercu?

Piłkarz i modelka nie odnieśli się jeszcze do zdjęć.  

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.