Modelka pokazała pierścionek! 

Monika Katarzyna Krupska 22 czerwca 2018 08:28

Wydawać by się mogło, że Cristiano Ronaldo nie myśli teraz o niczym innym, jak o trwającym Mundialu. Piłkarz z powodzeniem strzela gole dla portugalskiej drużyny. W pracy wspiera go jego partnerka Georgina Rodriguez. Na ostatnim meczu paparazzi wypatrzyli modelkę, jak dopingowała ukochanego z trybun. Na jej dłoni pojawił się ogromny pierścionek. Myślicie, że zaręczynowy?

Cristiano Ronaldo stanie przed ołtarzem?

Jeszcze kilka dni temu media na całym świecie rozpisywały się o kolejnej ciąży partnerki Cristiano Ronaldo! Georgina Rodriguez ubrała bardzo obcisłą kreację na wyjście, która uwidoczniła jej krągłości. W wywiadzie dla hiszpańskiego magazynu HOLA! modelka szybko zdementowała plotki. Swój widoczny brzuch wytłumaczyła ostatnimi podróżami i dużą ilością makaronu, który zjadła. 

Georgina jak inne WAGs swojego partnera wspiera obecnie na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Paparazzi udało się dostrzec modelkę w tłumie kibiców na ostatnim meczu Portugalii z Maroko (1:0). 24-latka została przyłapana z diamentem na serdecznym palcu. Myślicie, że jest to zwykły pierścionek, a może para niedługo stanie na ślubnym kobiercu?

Piłkarz i modelka nie odnieśli się jeszcze do zdjęć.  

 

1/5
Cristiano Ronaldo
Copyright @Instagram @cristiano
1/5

Cristiano Ronaldo ma czwórkę dzieci 

2/5
Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo
Copyright @East News
2/5

Matką najmłodszej pociechy jest Georgina Rodriguez 

3/5
Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Copyright @Instagram @georginagio
3/5

Ostatnio spekulowano o kolejnej ciąży modelki 

4/5
Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Copyright @Instagram @georginagio
4/5

Georgina zaprzeczyła plotkom 

5/5
Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Copyright @Instagram @doloresaveiroofficial
5/5

Myślicie, że Georgina wyjdzie niedługo za mąż za Cristiana? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.