Cristiano Ronaldo oskarżony o gwały na Kathryn Mayordze. Czy to koniec jego kariery
Fot. GUTAR, East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ronaldo ociepla swój wizerunek! Tak broni się przez skandalem?

Czy to mu w czymś pomoże?

Olga Figaszewska 13 października 2018 11:55
Cristiano Ronaldo oskarżony o gwały na Kathryn Mayordze. Czy to koniec jego kariery
Fot. GUTAR, East News

Bez wątpienia ostatnie tygodnie są dla niego wyjątkowo trudne. Oskarżenia o gwałt mogą zakończyć karierę Ronaldo. Po tym, jak tygodnik Der Spiegel ujawnił dokumenty obciążające piłkarza, sponsorzy zaczęli się już wycofywać. Nikt nie chce być wiązany z seksualną aferą. Cristiano Ronaldo, który nie przyznaje się do zarzutów, twierdzi, że sam jest ofiarą. Teraz piłkarz próbuje ocieplić swój wizerunek! 

Cristiano Ronaldo ociepla swój wizerunek 

Przypomnijmy, że Kathryn Mayorgi oskarżyła niedawno Cristiano Ronaldo o brutalny gwałt. Do zdarzenia miało dojść w Los Angeles, w połowie czerwca 2009 roku. Sprawa ucichła po podpisanej ugodzie. Kobieta w zamian za milczenie otrzymała 375 tysięcy dolarów. Teraz sprawa przedostała się do mediów. Piłkarz przez długi czas zarzekał się, że nie ma nic wspólnego z tą sprawą, a Kathryn chce jedynie zaszkodzić jego karierze. Potem dodał, że do zbliżenia doszło dobrowolnie... 

 „Nie, nie, nie, nie, nie. Co mówią dzisiaj? To nieprawdziwe informacje. Chcą się wypromować na moim nazwisku. Chcą być sławni dzięki mnie, ale ja to odbieram jako część mojej pracy. Jestem szczęśliwym mężczyzną i u mnie wszystko dobrze ”, mówił podczas transmisji na Instagramie. 

Od Cristiano Ronaldo odcinają się już kolejni sponsorzy. Piłkarz traci milionowe kontrakty. Komentatorzy twierdzą, że trudno będzie mu udowodnić swoją niewinność. Wszystko przez mętne tłumaczenia i ciągłe zmiany zeznań. Ronaldo próbuje jednak ratować sytuację i za wszelką cenę chce ocieplić swój wizerunek. 

Na jego Instagramie pojawiła się właśnie urocza rodzinna fotografia. Uśmiechnięty Ronaldo wraz z ukochaną pozują z trojką pociech. Zabrakło jedynie najstarszego synka. Czyżby piłkarz chciał tym pięknym obrazkiem udowodnić, że nie przejmuje się oskarżeniami? Tylko, czy naprawdę uważa, że to coś da?  

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez przechodzą kryzys? Te zdjęcia pary najlepiej to potwierdzają
Fot. Luca Bruno, AP/Associated Press/East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mis amores ❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Cristiano Ronaldo oskarżony o gwały na Kathryn Mayordze. Czy to koniec jego kariery
Fot. GUTAR, East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.