Cristiano Ronaldo otrzyma rodzinne show. Jakie sekrety w nim zostaną ujawnione?
Fot. Instagram @cr7
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramatyczne wyznanie Cristiano Ronaldo w pierwszym wywiadzie po oskarżeniach o gwałt

„Nigdy nie widziałem swojej rodziny w tak złym stanie”

Konrad Szczęsny 31 października 2018 21:01
Cristiano Ronaldo otrzyma rodzinne show. Jakie sekrety w nim zostaną ujawnione?
Fot. Instagram @cr7

Pod koniec września Der Spiegel opublikował wstrząsające zeznania Kathryn Mayorgi, Amerykanki, która miała zostać zgwałcona analnie w czerwcu 2009 roku przez uznawanego za najlepszego piłkarza na świecie Cristiano Ronaldo. Od tamtej pory piłkarz zmaga się z poważnymi problemami, które godzą także w jego najbliższych! Napastnik Juventusu Turyn w pierwszym wywiadzie, którego udzielił po wybuchu afery France Football, zdobył się na wyjątkową szczerość...

Cristiano Ronaldo o gwałcie na Kathryn Mayordze i reakcji swojej rodziny

Piłkarz został zapytany przez dziennikarza, jak odbiera medialne zamieszanie związane z oskarżeniami o gwałt, którego miał dopuścić się w czerwcu 2009 roku.

„Rozmawiałem o tym z moją partnerką. Wytłumaczyłem jej wszystko. Natomiast jeśli chodzi o mojego syna, to jest jeszcze za mały, żeby zrozumieć całą sytuację. Ale najgorsza jest sytuacja z moją mamą i siostrami. One są oszołomione, a równocześnie wściekłe. Nigdy nie widziałem ich w tak złym stanie jak teraz”, zwierzył się Cristiano Ronaldo na łamach France Football.

Napastnik Juventusu Turyn zaznaczył, że cała sytuacja odbija się negatywnie niemal na każdej osobie z jego otoczenia.

„Proszę sobie wyobrazić, że ktoś oskarża cię o taką rzecz jak gwałt. Nie sposób przejść obok tego obojętnie. Mam partnerkę, czwórkę dzieci, starzejącą się matkę, rodzinę, która jest mi bardzo bliska. Nie mówiąc już o mojej reputacji, ja zawsze byłem przykładem... Ale wiem, że nadejdzie dzień, w którym prawda wyjdzie na jaw. Że ludzie, którzy grzebią teraz w moim życiu, robią z niego cyrk, zobaczą, jak było naprawdę”, grzmi sportowiec.

Cristiano Ronaldo o odejściu z Realu Madryt i chęci zdobycia szóstej Złotej Piłki

W tym samym wywiadzie Cristiano Ronaldo stwierdził, że nie odszedł z Realu Madryt z powodów finansowych, bo gdyby o to chodziło „poszedłby do Chin, bo daliby mu tam pięć razy tyle”. 

„Czułem, że prezes Florentino Perez nie widział już we mnie osoby niezastąpionej. Zresztą zawsze traktował mnie w kategoriach biznesowych. Niby wciąż mnie chciał, ale dawał odczuć, że moje odejście nie byłoby dla niego wielkim problemem. To miało wpływ na moją decyzję. Po dziewięciu latach ja też uznałem, że pora coś zmienić, choć czasu w Realu nigdy nie zapomnę”, zapewnił piłkarz.

Choć zwierzył się, że zdobycie szóstej Złotej Piłki byłoby dla niego dużym wyróżnieniem, ponieważ „trenuje i gra po to, żeby zdobywać trofea”, stwierdził, że nie jest to jego obsesja.

„Bo w głębi siebie wiem, że i tak już jestem jednym z najlepszych piłkarzy w historii futbolu”, zakończył.

Tłumaczenie wywiadu z Cristiano Ronaldo za Piotrem Koźmińskim, redakcja Super Expressu  

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez przechodzą kryzys? Te zdjęcia pary najlepiej to potwierdzają
Fot. Luca Bruno, AP/Associated Press/East News

Cristiano Ronaldo, molestowanie, gwałt
Fot. GUTAR, East News
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.