Cristiano Ronaldo oskarżony o gwały na Kathryn Mayordze. Czy to koniec jego kariery
Fot. GUTAR, East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Cristiano Ronaldo jednak nie zgwałcił Kathryn Mayorgi? 35-latka wycofała pozew!

Szczegóły jej decyzji budzą kontrowersje...

Rafał Kowalski 5 czerwca 2019 20:57
Cristiano Ronaldo oskarżony o gwały na Kathryn Mayordze. Czy to koniec jego kariery
Fot. GUTAR, East News

Kilka miesięcy temu niemiecki Der Spiegel bardzo dokładnie opisał sprawę rzekomego gwałtu, którego Cristiano Ronaldo miał dopuścić się w 2009 roku. Do gazety zgłosiła się modelka i nauczycielka Kathryn Mayorga, która powiedziała dziennikarzom, że jest ofiarą piłkarza. Jej zeznania brzmiały bardzo wiarygodnie, ale niedawno 35-latka wycofała akt oskarżenia z sądu… Co się stało?

Kathryn Mayorga zmieniła zeznania. Ronaldo jej nie skrzywdził?

Przypomnijmy, że do gwałtu na Mayordze miało dojść w jednym z hoteli w Las Vegas, skąd pochodzi modelka. Według jej relacji Ronaldo zaprosił do swojego apartamentu ją i jej koleżankę. Najpierw miał nakłonić kobiety do wspólnej kąpieli, a potem pójść za Kathryn do łazienki. Tam gwiazdor według wersji 35-latki kazał jej dotykać się po członku. Rozmówczyni Der Spiegel odmówiła.

Niedługo później poszła jednak z Cristiano Ronaldo do sypialni... „Próbował zdjąć mi bieliznę, ale mu się nie udało. Zwinęłam się jak piłka, zasłoniłam waginę dłońmi”, wspominała kobieta w gazecie i dodaje, że do gwałtu doszło chwilę potem. Piłkarz miał zmusić modelkę do stosunku analnego bez zabezpieczenia.

35-latka postanowiła zgłosić sprawę do sądu. Według prawników miała ogromne szanse na wygranie sprawy – o ile jej wersja wydarzeń była prawdziwa. Niespodziewanie jednak, jak poinformowali dziennikarze hiszpańskiej gazety Marca, Kathryn Mayorga poszła do sądu w Las Vegas i wycofała pozew. Piłkarz Juventusu Turyn może więc odetchnąć z ulgą. Nie wiadomo jednak, dlaczego modelka i nauczycielka podjęła taką, a nie inną decyzję. Czy zdała sobie sprawę, że nie mówi prawdy? Inna wersja jest taka, że Ronaldo zaproponował jej poza sądem ugodę, za którą 35-latka otrzyma ogromne pieniądze.

Już wcześniej pisało się o tym, że Mayorga podpisała z gwiazdorem ugodę na 375 tysięcy dolarów. Mieszkanka Las Vegas twierdziła jednak, że nie była świadoma tego, co podpisuje... Sprawa, jak widać jest bardzo poplątana i nie jesteśmy pewni, czy kiedyś poznamy całą prawdę. Cristiano Ronaldo jest jednak na pewno zadowolony z takiego końca sprawy.

Wierzycie w jego niewinność?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Cristiano Ronaldo odejdzie z Realu Madryt?!
Fot. East News

Fragment pozwu przeciwko Cristiano Ronaldo, który skierowała do sądu w stanie Nevada przeciwko niemu Kathryn Mayorga

Fragment pozwu przeciwko Cristiano Ronaldo, który skierowała do sądu w Nevadzie przeciwko niemu Kathryn Mayorga
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!