Powód jest niezwykle istotny

Konrad Szczęsny 19 kwietnia 2018 13:58

Choć jego ciało jest maszyną do wygrywania, próżno szukać na nim tatuaży. Cristiano Ronaldo wyjawił, że nigdy nie zdecyduje się wykonać ich na swoim ciele. Piłkarz ma ważny powód, zaś jego wypowiedź wywołała zachwyt w mediach i wśród fanów kapitana reprezentacji Portugalii!

Cristiano Ronaldo nie chce mieć na swoim ciele tatuaży

Napastnik Realu Madryt słynie nie tylko z umiejętności, które często wprawiają w zachwyt jego nawet największych hejterów, lecz także z perfekcyjnej sylwetki. Na jego imponującej muskulaturze próżno jednak szukać tatuaży. Dlaczego? Wbrew pozorom, nie chodzi wcale o widzimisię sportowca. 

Piłkarz od lat jest honorowym dawcą krwi. Namawia również sukcesywnie do tego, by nimi zostali, kolegów z drużyny oraz liczne grono fanów. W 2012 roku głośno było również o tym, że gdy trzyletni syn jego przyjaciela Carlosa Martinsa, Gustav, zachorował na białaczkę, Cristiano Ronaldo nie wahał się ani chwili, by zostać dawcą szpiku. W jednym z wywiadów po wygranym meczu, gdy reprezentacja Portugalii zapewniła sobie awans do dalszego etapu Euro 2012 zaznaczył, że cieszenie się ze zwycięstwa nie jest w pełni możliwe, ponieważ syn jego kolegi zmaga się z białaczką.

I właśnie z wyżej wspomnianych powodów kapitan reprezentacji Portugalii nie zdecyduje się na wykonanie na swoim ciele tatuażu!

„Tatuaż sprawiłby, że nie mógłbym tego robić przez pół roku, nawet rok. Pomagam innym, a to ważniejsze niż jakiś rysunek”, wytłumaczył sportowiec.

Fani o słowach Cristiano Ronaldo

Fani i media zgodnie podkreślają, że  takie słowa z ust Cristiano Ronaldo świadczą nie tylko o szlachetności piłkarza i jego pełnym oddaniu działalności charytatywnej, lecz także o dużej dojrzałości i odpowiedzialności, związanej z ogromną popularnością, jaką cieszy się na całym świecie.  

 

1/5
Copyright @Instagram
1/5

Cristiano Ronaldo potwierdził w najnowszym wywiadzie, że nie zdecyduje się na wykonanie na swoim ciele tatuażu.

2/5
Cristiano Ronaldo, Dzieci Cristiano Ronaldo, dzieci gwiazd
Copyright @Instagram Cristiano Ronaldo
2/5

Cristiano Ronaldo twierdzi, że jest on zdecydowanie mniej ważny niż oddawanie krwi, któremu poddaje się regularnie.

3/5
Cristiano Ronaldo, CR7, bokserki Cristiano Ronaldo, nowa kampania Cristiano Ronaldo
Copyright @East News
3/5

Cristiano Ronaldo od lat słynie z idealnie wyrzeźbionej sylwetki, którą uwielbia prezentować między innymi w kampaniach reklamowych.

4/5
Cristiano Ronaldo, Real Madryt, ciało Ronaldo
Copyright @East News
4/5

Cristiano Ronaldo niezmiennie jest uważany za najlepszego piłkarza na świecie, którego umiejętności zachwycają nawet największych sceptyków.

5/5
Cristiano Ronaldo bez koszulki
Copyright @East News
5/5

Cristiano Ronaldo od lat pomaga również najbardziej potrzebującym, angażuje się w liczne akcje charytatywne i przekazuje środki na fundacje i stowarzyszenia, niosące pomoc ubogim.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.