ZE ŚWIATA SPORTU

Dlaczego Cristiano Ronaldo nigdy nie zrobi sobie tatuażu?

Powód jest niezwykle istotny

Konrad Szczęsny 19 kwietnia 2018 13:58

Choć jego ciało jest maszyną do wygrywania, próżno szukać na nim tatuaży. Cristiano Ronaldo wyjawił, że nigdy nie zdecyduje się wykonać ich na swoim ciele. Piłkarz ma ważny powód, zaś jego wypowiedź wywołała zachwyt w mediach i wśród fanów kapitana reprezentacji Portugalii!

Cristiano Ronaldo nie chce mieć na swoim ciele tatuaży

Napastnik Realu Madryt słynie nie tylko z umiejętności, które często wprawiają w zachwyt jego nawet największych hejterów, lecz także z perfekcyjnej sylwetki. Na jego imponującej muskulaturze próżno jednak szukać tatuaży. Dlaczego? Wbrew pozorom, nie chodzi wcale o widzimisię sportowca. 

Piłkarz od lat jest honorowym dawcą krwi. Namawia również sukcesywnie do tego, by nimi zostali, kolegów z drużyny oraz liczne grono fanów. W 2012 roku głośno było również o tym, że gdy trzyletni syn jego przyjaciela Carlosa Martinsa, Gustav, zachorował na białaczkę, Cristiano Ronaldo nie wahał się ani chwili, by zostać dawcą szpiku. W jednym z wywiadów po wygranym meczu, gdy reprezentacja Portugalii zapewniła sobie awans do dalszego etapu Euro 2012 zaznaczył, że cieszenie się ze zwycięstwa nie jest w pełni możliwe, ponieważ syn jego kolegi zmaga się z białaczką.

I właśnie z wyżej wspomnianych powodów kapitan reprezentacji Portugalii nie zdecyduje się na wykonanie na swoim ciele tatuażu!

„Tatuaż sprawiłby, że nie mógłbym tego robić przez pół roku, nawet rok. Pomagam innym, a to ważniejsze niż jakiś rysunek”, wytłumaczył sportowiec.

Fani o słowach Cristiano Ronaldo

Fani i media zgodnie podkreślają, że  takie słowa z ust Cristiano Ronaldo świadczą nie tylko o szlachetności piłkarza i jego pełnym oddaniu działalności charytatywnej, lecz także o dużej dojrzałości i odpowiedzialności, związanej z ogromną popularnością, jaką cieszy się na całym świecie.  

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.