Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Koronawirus 2020: Cristiano Ronaldo chory na COVID-19! 

Piłkarz opuści najbliższe mecze

Redakcja VIVA! 13 października 2020 19:20
Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images

Cristiano Ronaldo jest zakażony koronawirusem! Jak podaje Diario Record, piłkarz otrzymał pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Na szczęście 35-latek nie wykazał póki co żadnych objawów. Jest zmuszony jednak opuścić najbliższe spotkania. 

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Piłkarz nie zagra w najbliższych spotkaniach

Informacja z pewnością poruszyła wszystkich kibiców. Nikt się tego nie spodziewał. Jeszcze wczoraj Cristiano Ronaldo biesiadował wspólnie z kolegami z reprezentacji Portugalii. Zdjęcie ze wspólnego posiłku sportowców obiegło internet, a na fali najnowszych doniesień, wywołało niemałe kontrowersje. 

Piłkarz został natychmiast odizolowany od reszty zespołu. Pozostali zawodnicy oraz sztab szkoleniowy i medyczny zostali poddani dzisiaj kolejnym testom. Według podań portugalskich mediów, Cristiano Ronaldo na szczęście czuje się dobrze. Chorobę póki co przechodzi bez objawowo. Zmuszony jest natomiast opuścić jutrzejsze spotkanie drużyn Portugalii oraz Szwecji. Niebawem okaże się, czy jest on jedynym członkiem zespołu, którego zabraknie podczas środowego meczu. 

Gwiazda Juventusu Turyn ostatni mecz zagrała przeciwko reprezentacji Francji. Zgodnie z protokołami UEFA, również i Francuzi bezwarunkowo zostaną poddani testom na obecność koronawirusa. Możliwe, że piłkarze przebadani zostaną jeszcze dzisiaj, ponieważ jutro mają stanąć naprzeciw reprezentantom Chorwacji. 

Cristiano Ronaldo oprócz najbliższego meczu swojej kadry opuści także czwartą kolejkę włoskiej ligi, Serie A. Juventus zagra w sobotę na wyjeździe z Crotone.  

Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior
Fot. 0000003/Reporter

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.