Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Koronawirus 2020: Cristiano Ronaldo chory na COVID-19! 

Piłkarz opuści najbliższe mecze

Redakcja VIVA! 13 października 2020 19:20
Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images

Cristiano Ronaldo jest zakażony koronawirusem! Jak podaje Diario Record, piłkarz otrzymał pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Na szczęście 35-latek nie wykazał póki co żadnych objawów. Jest zmuszony jednak opuścić najbliższe spotkania. 

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Piłkarz nie zagra w najbliższych spotkaniach

Informacja z pewnością poruszyła wszystkich kibiców. Nikt się tego nie spodziewał. Jeszcze wczoraj Cristiano Ronaldo biesiadował wspólnie z kolegami z reprezentacji Portugalii. Zdjęcie ze wspólnego posiłku sportowców obiegło internet, a na fali najnowszych doniesień, wywołało niemałe kontrowersje. 

Piłkarz został natychmiast odizolowany od reszty zespołu. Pozostali zawodnicy oraz sztab szkoleniowy i medyczny zostali poddani dzisiaj kolejnym testom. Według podań portugalskich mediów, Cristiano Ronaldo na szczęście czuje się dobrze. Chorobę póki co przechodzi bez objawowo. Zmuszony jest natomiast opuścić jutrzejsze spotkanie drużyn Portugalii oraz Szwecji. Niebawem okaże się, czy jest on jedynym członkiem zespołu, którego zabraknie podczas środowego meczu. 

Gwiazda Juventusu Turyn ostatni mecz zagrała przeciwko reprezentacji Francji. Zgodnie z protokołami UEFA, również i Francuzi bezwarunkowo zostaną poddani testom na obecność koronawirusa. Możliwe, że piłkarze przebadani zostaną jeszcze dzisiaj, ponieważ jutro mają stanąć naprzeciw reprezentantom Chorwacji. 

Cristiano Ronaldo oprócz najbliższego meczu swojej kadry opuści także czwartą kolejkę włoskiej ligi, Serie A. Juventus zagra w sobotę na wyjeździe z Crotone.  

Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior
Fot. 0000003/Reporter

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.