Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @cristiano
O TYM SIĘ MÓWI!

Cristiano Ronaldo został ambasadorem centrum krwiodawstwa w Białymstoku!

Od lat promuje tę ideę

VIVA! 5 sierpnia 2018 10:45
Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @cristiano

Cristiano Ronaldo po raz kolejny udowodnił, że ma wielkie serce! Jeden z najlepszych zawodników w historii futbolu został ambasadorem akcji promującej honorowe dawstwo krwi w Białymstoku!

Cristiano Ronaldo ambasadorem w Białymstoku

Jednak nie każdy wie, Crisitnao Ronaldo jest honorowym dawcą krwi. Oddaje ją od 24. roku życia. W dodatku sukcesywnie namawia do tego również kolegów z drużyny. Wykorzystuje swoją popularność i promuje ideę honorowego krwiodawstwa wśród licznego grona swoich fanów. W 2012 roku głośno było również o tym, że gdy trzyletni syn jego przyjaciela Carlosa Martinsa, Gustav, zachorował na białaczkę, Cristiano nie wahał się ani chwili, by zostać dawcą szpiku. 

Teraz w ramach kampanii Be The 1 został ambasadorem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku! 

„Znalezienie idealnie dobranej krwi dla wielu osób jej potrzebujących nie jest łatwe. Wykracza to daleko poza grupę krwi. Twoja krew może być jedyna w swoim rodzaju. Tak jak Cristiano Ronaldo, inspiruj i motywuj swoich znajomych do oddawania krwi i pomóż im zdać sobie sprawę jak ważny wpływ mogą mieć na życie innych ludzi”, czytamy w informacji na stronie placówki.

Cristiano Ronaldo jest pięciokrotnym laureatem Złotej Piłki, pięciokrotnym triumfatorem Ligi Mistrzów, Mistrzem Europy z 2016 roku. Niedawno przeszedł z Reali Madryt do Juventusu Turyn, a transfer został wyceniony na 112 mln euro!  

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.