Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @cristiano
O TYM SIĘ MÓWI!

Cristiano Ronaldo został ambasadorem centrum krwiodawstwa w Białymstoku!

Od lat promuje tę ideę

VIVA! 5 sierpnia 2018 10:45
Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @cristiano

Cristiano Ronaldo po raz kolejny udowodnił, że ma wielkie serce! Jeden z najlepszych zawodników w historii futbolu został ambasadorem akcji promującej honorowe dawstwo krwi w Białymstoku!

Cristiano Ronaldo ambasadorem w Białymstoku

Jednak nie każdy wie, Crisitnao Ronaldo jest honorowym dawcą krwi. Oddaje ją od 24. roku życia. W dodatku sukcesywnie namawia do tego również kolegów z drużyny. Wykorzystuje swoją popularność i promuje ideę honorowego krwiodawstwa wśród licznego grona swoich fanów. W 2012 roku głośno było również o tym, że gdy trzyletni syn jego przyjaciela Carlosa Martinsa, Gustav, zachorował na białaczkę, Cristiano nie wahał się ani chwili, by zostać dawcą szpiku. 

Teraz w ramach kampanii Be The 1 został ambasadorem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku! 

„Znalezienie idealnie dobranej krwi dla wielu osób jej potrzebujących nie jest łatwe. Wykracza to daleko poza grupę krwi. Twoja krew może być jedyna w swoim rodzaju. Tak jak Cristiano Ronaldo, inspiruj i motywuj swoich znajomych do oddawania krwi i pomóż im zdać sobie sprawę jak ważny wpływ mogą mieć na życie innych ludzi”, czytamy w informacji na stronie placówki.

Cristiano Ronaldo jest pięciokrotnym laureatem Złotej Piłki, pięciokrotnym triumfatorem Ligi Mistrzów, Mistrzem Europy z 2016 roku. Niedawno przeszedł z Reali Madryt do Juventusu Turyn, a transfer został wyceniony na 112 mln euro!  

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.