Sylvester Stallone córki
Fot. East News
ZE ŚWIATA GWIAZD

Córki Sylvestra Stallone'a wystąpią podczas gali rozdania Złotych Globów! Co będą robiły?

Weronika Bruździak-Gębura 7 stycznia 2017 19:15
Sylvester Stallone córki
Fot. East News

Córki Sylvestra Stallone’a wystąpią podczas gali rozdania Złotych Globów. Przypadła im zaszczytna rola: zostały tegorocznymi Miss Golden Globe!

 

Młode, piękne i utalentowane. 20-letnie Sophia, 18-letnia Sistine i 14-letnia Scarlet Stallone, córki Sylvestra Stallone, wystąpią podczas niedzielnej gali rozdania Złotych Globów. W środę, razem z prowadzącym show, Jimmym Fallonem, pozowały na imprezie promującej galę. Rok temu ich ojciec dostał statuetkę za najlepszą rolę drugoplanową w filmie „Creed: Narodziny Legendy”.

 

Córki Sylvestra Stallone'a
Fot. Getty Images

Na zdjęciu: Sistane (18), Scarlet (14) i Sophie (20) Stallone oraz Jimmy Fallon

 

Córki Stalonne’a na gali rozdania Złotych Globów

Dziewczyny wystąpią jako Miss Golden Globe. Będą eskortowały prezenterów i zwycięzców statuetek na scenę i z powrotem. Wcześniej tego zaszczytu dostąpiły córki innych hollywoodzkich gwiazd: Rumer Willis, córka Bruce’a Willisa, Dakota Johnson, córka Melanie Griffith czy Greer Grammer, córka Kelseya Grammera.

 

Stroje córek Sylvestra Stallone’a będą szeroko komentowane, ponieważ dziewczyny co chwila będą pokazywane podczas transmisji. W rozmowie z magazynem „People” panny Stallone przyznały, że planują założyć suknie w kolorze czarnym.

 

„Chcemy założyć ten sam kolor, żebyśmy dobrze wyglądały na zdjęciach, ale na pewno suknia każdej z nas będzie w innym stylu. Chodzi o to, by podkreślała atuty i osobowość każdej z nas” - powiedziała Sistine w rozmowie z magazynem.

 

Córki Sylvestra Stallone'a
Fot. East News

Na zdjęciu: Sistane (18), Scarlet (14) i Sophie (20) Stallone

 

Kim są córki Sylvestra Stallone’a?

Najstarsza córka Sylvestra Stallone’a i byłej modelki, Jennifer Flavin, 20-letnia Sophie, studiuje komunikację na Uniwersytecie w Południowej Kalifornii. Od dziecka miała problemy z sercem – urodziła się z wrodzoną wadą zastawki. Pierwszą operację przeszła jako dwulatka, drugą w 2012 roku. Tak jak ojciec (do którego zdaniem matki jest najbardziej podobna jeśli chodzi o charakter) uwielbia książki Williama Szekspira i nałogowo ogląda filmy.

 

18-letnia Sistine poszła w ślady matki i zajęła się modelingiem. Należy do prestiżowej agencji IMG Models. Ma na koncie okładki międzynarodowych magazynów, między innymi „Harper’s Baazar Kazachstan”, „Vogue Korea” oraz „Teen Vogue”. Prestiżowy magazyn umieścił ją zresztą na liście świeżych twarzy, które warto obserwować.

 

Najmłodsza, 14-letnia Scarlet, odziedziczyła po ojcu zdolności sportowe. Podobno świetnie biega, czym dumny ojciec pochwalił się na swoim Instagramie, wrzucając film ze szkolnych zawodów.

 

Polecamy też: Gdy Polska umawiała się na Sylwestra u Andrzeja Dudy, Donald Trump zorganizował bal. Wśród gości...​

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.