Macierzyństwo jej służy!

Gabriela Czernecka 3 maja 2018 16:00

Córka Weroniki Rosati rośnie jak na drożdżach! Aktorka została mamą pod koniec 2018 roku. Wraz z partnerem, Robertem Śmigielskim wybrali dla córeczki wyjątkowe imię, Elizabeth. Choć Weronika nie pokazuje twarzy swojej córeczki, w ten sposób chroniąc jej prywatność, to mimo to od czasu do czasu mamy okazję podziwiać obie panie na Instagramie.

Instagram: Weronika Rosati z córką

To właśnie tam Weronika Rosati od czasu do czasu na prośbę internautów dzieli się zdjęciem z córeczką. Wówczas uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Widać, że macierzyństwo służy gwieździe! Właśnie aktorka dodała kolejne zdjęcie z córeczką, które podpisała "my". Aktorka pozuje na nim bez makijażu. Fani  sa zachwyceni takim obliczem gwiazdy. Zobaczcie piękne fotografie małej Elizabeth i jej mamy, Weroniki!  

1/5
Weronika Rosati z córką, córka Weroniki Rosati
Copyright @Instagram @weronikarosati
1/5

O narodzinach córeczki Weroniki Rosati dowiedzieliśmy się z Instagrama mamy gwiazdy, Teresy Rosati. Świeżo upieczona mam skomentowała wówczas zdjęcie, mówiąc że zarówno ona, jak i córeczka czują się dobrze.

2/5
Weronika Rosati z córką, córka Weroniki Rosati
Copyright @Instagram @weronikarosati
2/5

Gwiazda szybko wróciła do formy po porodzie i zaledwie kilka dni po narodzinach pokazała córeczkę

3/5
Weronika Rosati z córką, córka Weroniki Rosati
Copyright @Instagram @weronikarosati
3/5

Mała Elizabeth rośnie jak na drożdżach, a młoda mama nie kryje radości!

4/5
Weronika Rosati z córką Elizabeth
Copyright @Instagram @weronikarosati
4/5

Gwiazda co rusz dodaje zdjęcia z córeczką, którą czule trzyma na rękach. 

5/5
Weronika Rosati, jak udaje jej się wrócić do sylwetki sprzed ciąży?
Copyright @Instagram/Weronika Rosati
5/5

Widać, że Weronice służy macierzyństwo!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.