Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
Z ŻYCIA GWIAZD

Sylwia Juszczak-Krawczyk na uroczym zdjęciu z maleńką córeczką!

Fani aktorki są zachwyceni

Konrad Szczęsny 23 maja 2019 10:03
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

To dla nich wyjątkowy czas. Dwa miesiące temu Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zostali rodzicami: wówczas na świecie pojawiła się ich córeczka. Od tamtej pory para co jakiś czas dzieli się uroczymi zdjęciami z maleństwem w mediach społecznościowych. Najnowsza fotografia wprawiła w zachwyt fanów aktorskiej pary!

Sylwia Juszczak-Krawczyk na wspólnym zdjęciu z córeczką

O tym, że spodziewają się dziecka, media dowiedziały się w październiku zeszłego roku. Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk długo nie potwierdzali tego faktu, dopiero kilka tygodni przed porodem aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wyeksponowanym brzuszkiem ciążowym, co rozwiało wszelkie wątpliwości w tej materii.

Maleństwo przyszło na świat w marcu. Od tamtej pory szczęśliwi rodzice co jakiś czas uchylają rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego i publikują ku uciesze fanów zdjęcia, na których pozują z córką.

Na najnowszej fotografii Sylwia Juszczak czule tuli dziecko w ramionach. To, co w szczególny sposób zwróciło uwagę obserwujących jej profil osób, to pełen entuzjazmu podpis.

„Najwspanialsze pobudki 🥰 wszyscy w domu wstają z uśmiechem 😁💖 #love #family #rodzina #córeczka#synowie #najwiekszeszczescie #❤️#mama #tata #bracia #dom@mikolaj_krawczyk_official#mążiżona #😍 ”, podkreśliła szczęśliwa mama.

Fani są zachwyceni zdjęciem i nie szczędzą aktorce ciepłych słów w komentarzach!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?