Sylvester Stallone
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Sylvester Stallone opublikował zdjęcie ze swoją 24-letnią córką!

Podobna do sławnego ojca?

Sabina Zięba 1 września 2020 07:00
Sylvester Stallone
Fot. Getty Images

Kiedyś Sylvester Stallone uchodził za jednego z najprzystojniejszych i najlepiej zbudowanych aktorów. Dziś wydaje się, że boi się starości i inwestując w operacje plastyczne oraz wypełniacze, jedynie zniekształca swoje charakterystyczne rysy twarzy. Choć obecnie cieszy się raczej już wątpliwą urodą, nie można tego powiedzieć o jego córkach. Szczególnie jedna z nich, 24-letnia Sophia, robi prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Jak wygląda?

Najstarsza córka Sylvestra Stallone'a

Życie prywatne 74-letniego Sylvestra Stallone'a było wyjątkowo burzliwe. 28 grudnia 1974 roku, gdy pracował jeszcze jako bileter w kinie, ożenił się z fotograf Sashą Czack. Byli razem 11 lat, a owocami tego związku byli dwaj synowie, Sage Moonblood oraz Seargeoh. Niestety obaj dziś już nie żyją. Następnie 15 grudnia 1985 roku wziął ślub z duńską modelką, Brigitte Nielsen, z którą wystąpił w sensacyjnym dreszczowcu kryminalnym Kobra, otrzymując kolejną nominację do Złotej Maliny dla najgorszego aktora. Z nią był zaledwie dziewiętnaście miesięcy. Niedługo później, bo w sierpniu 1988 roku, poznał modelkę Jennifer Flavin. Związali się w styczniu 1996 roku, a pobrali już 17 maja 1997 roku. To ona okazała się tą jedyną. Dziś wychowują trzy córki: Sophie (ur. 1996), Sistine Rose (ur. 1998) i Scarlet Rose (ur. 2002). Wszystkie zachwycają niezwykłą urodą, jednak to najstarsza z nich cieszy się już sporym uwielbieniem fanów, a na Instagramie obserwuje ją już 1,4 mln osób.

Kilka dni temu, bo w czwartek 27 sierpnia, Sophia Stallone skończyła 24 lata. Z tej okazji dumny ojciec opublikował na Instagramie zdjęcie z ukochaną pociechą. Pod fotografią napisał: „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Sophia! Jesteś miłością naszego życia i niekończącym się źródłem niesamowitej dumy. Tata”. Post momentalnie zdobył tysiące polubień, a zachwyceni fani pisali m. in. „Wszystkiego najlepszego dla niej i gratulacje dla Ciebie!” czy „Prześliczną masz córkę, Sylvester!”.

Trzeba przyznać, że dziewczyna rzeczywiście wyróżnia się zdumiewającą urodą. Wiadomo, że już jako nastolatka pojawiła się w wielu serialach telewizyjnych i programach typu talk show, w tym: The Contender, Access Hollywood, Entertainment Tonight, Home&Family czy Late Show z Davidem Lettermanem. Ostatecznie zdecydowała jednak, że nie chce angażować się w aktorstwo. Wówczas poszła w ślady matki i została modelką. Współpracowała już z takimi markami jak Samantha Vega czy Dolce and Gabbana. Ponadto ostatnio, po ukończeniu nauki w University of Southern California, zaczęła rozwijać własny modowy biznes.

Zobaczcie, jak wygląda! Podobna do sławnego ojca?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sly Stallone (@officialslystallone)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sophia Stallone (@sophiastallone)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sophia Stallone (@sophiastallone)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.