P!nk w liberalny sposób wychowuje swoją córkę
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

8-letnia córka Pink ogoliła część głowy na łyso! Dlaczego to zrobiła?

Efekt zachwycił tatę dziewczynki

Rafał Kowalski 11 września 2019 17:56
P!nk w liberalny sposób wychowuje swoją córkę
Fot. Getty Images

Amerykańska wokalistka P!nk jest przez obserwatorów zagranicznego show-biznesu uważana za jedną z nielicznych osób, które tak samo zachowują się przed kamerami, jak i kiedy ich światła się wyłączają. Mądra, empatyczna, wolna i bezkompromisowa. Artystka wielokrotnie zdradzała w wywiadach, że dokładnie tego uczy też dwójkę swoich dzieci. Ośmiolatka córka gwiazdy - Willow - dała kilka dni temu przykład tego, że rodzice pozwalają jej na wiele, jeśli tylko ma za tym stać głębsza idea… Świat obiegły właśnie zdjęcia, na których dziewczynka ma nową, odważną fryzurę.

Córka Pink z ogoloną głową – zdjęcie

Na Instagramie taty Willow, Careya Harta, pojawiła się fotografia zrobiona w salonie fryzjerskim, na której 8-letnia dziewczynka jest w trakcie metamorfozy. Jej bok głowy został prawie całkiem wygolony. „Kocham moją punkrockową córkę. Pamiętajcie wszyscy, podążajcie własną drogą. Nie pozwólcie się zaszufladkować. Lepiej być sobą. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć na jaką kobietę wyrośniesz. Czuję, że będziesz silna, zacięta, towarzyska i opiekuńcza. Jestem bardzo dumny z Ciebie, Willow”, napisał wzruszająco na Instagramie motocyklista, a prywatnie mąż Pink. Fani od razu zauważyli podobieństwo we fryzurach 8-latki i jej sławnej mamy. Kto wie, może Willow chciała się do niej upodobnić?

Przypomnijmy, że panie łączy bardzo silna więź. 8-latka była na przykład obecna podczas tegorocznej ogromnej części światowej trasy koncertowej Pink. Podczas każdego występu dołączała na chwilę do mamy. Z kolei prywatnie, wokalistka wielokrotnie stawała na wysokości zadania jako opiekun i mentor. Tłumaczyła na przykład córce, dlaczego jest wyjątkowa, mimo że taka się nie czuje. „Ostatnio odwoziłam moją córkę do szkoły i nagle powiedziała: Jestem najbrzydszą dziewczynką, jaką znam”, mówiła piosenkarka podczas gali Video Music Awards w 2017 roku. „Zapytałam: Co takiego?, a ona na to: Tak, wyglądam jak chłopiec z długimi włosami. Nic nie powiedziałam. Wróciłam do domu i zrobiłam dla niej prezentację w… Power Point. W prezentacji zamieściłam gwiazdy rocka i artystów, którzy żyją w zgodzie ze sobą, bawiąc się każdym dniem swojego życia i inspirują. Pojawili się na niej Michael Jackson, George Michael, Elton John i wielu innych”, kontynuowała Pink ze sceny.

W ramach lekcji dla córki, sławna mama zapytała Willow, co sądzi o jej wyglądzie. „Odpowiedziała: Jesteś piękna. Podziękowałam jej i dodałam, że ludzie robią sobie ze mnie żarty, mówią, że wyglądam jak chłopak, że moje ciało jest zbyt silne i umięśnione. Ale czy przez to zaczęłam zapuszczać włosy? „Nie, mamo”. A czy widzisz, żebym zmieniała swoje ciało? „Nie, mamo” – odpowiedziała ponownie. Czy bilety na moje koncerty wyprzedają się na całym świecie? „Tak, mamo””, zakończyła przemowę wokalistka.

Podziwiamy artystkę, że ma tak świetny kontakt z córką i mężem. Też macie wrażenie, że Pink i Willow wyglądają teraz bardzo podobnie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?