Julia Kukiz, córka Paweł Kukiz
Fot. facebook/juliakukiz/foto Mr. & Mrs. Oh!
O NIEJ SIĘ MÓWI

Córka Pawła Kukiza, Julia, pokazała piękne zdjęcia ze ślubu! 

„Niezwykły i magiczny dzień”

Monika Katarzyna Krupska 30 listopada 2018 16:00
Julia Kukiz, córka Paweł Kukiz
Fot. facebook/juliakukiz/foto Mr. & Mrs. Oh!

Ale to był rok! W tym roku gwiazdy bardzo chętnie stawały na ślubnym kobiercu. Za mąż wyszły m.in. Dominika Gwit, Joanna Krupa, Anna Karczmarczyk a także Paulina Krupińska! Wolna nie jest także córka Pawła Kukiza, Julia. Choć minęło kilka miesięcy od niezwykłej ceremonii, to 27-latka dopiero teraz postanowiła podzielić się pięknymi zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Zobaczcie, jak wyglądała. 

Julia Kukiz wyszła za mąż 

Julia Kukiz za mąż wyszła 21 lipca. Najstarsza córka Pawła Kukiza miłość ukochanemu wyznała w kościele pod wezwaniem Św. Piotra i Pawła w Namysłowie. Przyjęcie natomiast odbyło się w hotelu w Jakubowicach. Pogoda nowożeńcom dopisywała, wszyscy bawili się szampańsko. 

27-latka specjalnie na ten dzień wybrała długą, białą suknię z zakrytymi ramionami. Córka Kukiza prezentowała się zjawiskowo. Na jej twarzy wymalowany był piękny, szczery uśmiech.

„Po paru miesiącach od ślubu, chciałabym bardzo podziękować wszystkim wykonawcom, a przede wszystkim niezwykle otwartym i pozytywnym ludziom, którzy sprawili, że ten dzień był tak niezwykły i magiczny!”, napisała Julia u siebie na Facebooku. 

Zobaczcie zdjęcia, jakimi pochwaliła się w sieci. My jesteśmy zachwyceni. A wy?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.