Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Natalii Kukulskiej jak Anna Jantar? Internauci nie mają wątpliwości! 

Dziewczynka idzie w ślady mamy i babci

Gabriela Czernecka 29 stycznia 2019 10:20
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Córka Natalii Kukulskiej jak Anna Jantar? Zdaniem internautów Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki coraz bardziej przypomina legendę polskiej piosenki! Dwunastolatka od małego ma kontakt z muzyką - uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej i nieustannie ma kontakt ze sceną. Czy ma szansę na karierę na miarę mamy lub babci?

Córka Natalii Kukulskiej śpiewa! 

Internauci są zachwyceni córką Natalii Kukulskiej, Anią Dąbrówką. Choć dziewczynka ma zaledwie dwanaście lat powoli stawia swoje pierwsze kroki w świecie muzyki. Wygląda na to, że nie tylko imię, ale i talent odziedziczyła po babci. Córka Kukulskiej ma predyspozycje wokalne, a sama artystka wraz z mężem tylko zachęca córkę do tego, by rozwijała swoją pasję. 

Dwunastoletnia Ania Dąbrówka uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej, gdzie próbuje swoich sił jako wokalistka. Internauci są nią zachwyceni i już porównują ją do Anny Jantar. Trzeba przyznać, że dzieci Natalii Kukulskiej zdecydowanie odziedziczyły po niej talent muzyczny. Jak Ania Dąbrówka wypadła podczas Żywiołów? Zobaczcie sami!  

Córka Natalii Kukulskiej, Ania Dąbrówka
Fot. Screen Youtube

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?