Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Natalii Kukulskiej zachwyca urodą! Ania Dąbrówka to wykapana mama?

Po małej dziewczynce nie ma już śladu

Redakcja VIVA! 26 sierpnia 2020 08:48
Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

We wtorek odbyło się wydarzenie promujące najnowszą płytę Natalii Kukulskiej – Czułe Struny. Na przedpremierowy odsłuch zostali zaproszeni najbliżsi artystki. Nie mogło zabraknąć jej rodziny, w której wokalistka ma największe wsparcie. Natalia Kukulska pojawiła się na imprezie w towarzystwie męża, Michała Dąbrówki i dwójki pociech – Jana i Ani. Nie da się ukryć, że starsza córka wokalistki przykuła uwagę mediów. Wiadomo, po kim odziedziczyła urodę!

Córka Natalii Kukulskiej

Czy  Anna Dąbrówka pójdzie w ślady babci oraz mamy? 15-latka już za sobą muzyczny debiut. Kilka lat temu należała do młodzieżowej formacji Żywioły. Tańczyła i śpiewała. Córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki uczęszczała także do Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. A niedawno mogliśmy podziwiać ją w teledysku do utworu Rekonstrukcja.

Jak niedawno podawał pomponik.pl, nastolatka marzy o studiach w szkole teatralnej New York University Tisch School of the Arts. Dlatego zamierza przygotować się międzynarodowej matury. „Wszyscy czekają, że będzie drugą Anną Jantar, ale ona nie ma takich zapędów. O muzyce myśli najmniej. Ma bzika na punkcie języka angielskiego. Chce mieszkać za granicą, uczyć się w języku angielskim i zostać aktorką. Interesuje się filmem i myśli o aktorstwie, a nie o śpiewie”, czytamy w Na Żywo. 

Podczas wtorkowego wydarzenia Ania Dąbrówka wyraźnie zwracała na siebie uwagę.  Długie, gęste włosy oraz oczy i rysy twarzy... Fani Natalii Kukulskiej twierdzą, że nastolatka do złudzenia przypomina sławną mamę. 

 

Córka Natalii Kukulskiej
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Córka Natalii Kukulskiej
Fot. Jakub Kaminski/East News

Córka Natalii Kukulskiej
Fot. Jakub Kaminski/East News

Natalia Kukulska z córką Anią, 24.04.2010, premiera w teatrze Bajka

Natalia Kukulska z córką Anią, 24.04.2010, premiera w teatrze Bajka
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.