Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Michała Wiśniewskiego zmieniła kolor włosów!

Metamorfoza Fabienne robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 20 maja 2020 17:51
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski w mediach społecznościowych dzieli się z fanami wyjątkowymi nagraniami ze swoimi pociechami. Jest dumny z całej czwórki. Mają pasje i dążą do wytyczonych celów. Wokalista Ich Troje wspiera je na każdym kroku. Jak jego dzieci czas w dobie pandemii? Na pewno się nie nudzą. Fabienne Wiśniewska przeszła metamorfozę! Podzieliła się z obserwatorami nowym kolorem włosów! Upodobniła się do taty? 

Fabienne Wiśniewska - jak wygląda po metamorfozie? 

Związek Michała Wiśniewskiego i Mandaryny po czterech latach się rozpadł. Para doczekała się dwójki pociech - 17-letniego Xaviera Michała i 16-letniej Fabienne Marty. Dzieci na co dzień są pod opieką mamy. Izolacja wpłynęła na ich kreatywność. Córka Michała Wiśniewskiego zdecydowała się na metamorfozę swoich włosów. Wszystko wskazuje na to, że pociechy lidera Ich Troje odziedziczyły po tacie zamiłowanie do eksperymentowania z wyglądem. 16-latka wielokrotnie zaskakiwała nas nowymi fryzurami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fabienne. @faabkaa

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Ale to nie pierwszy raz, kiedy Xavier i Fabienne zmieniają swój wizerunek. Można zauważyć, że rodzice dają dużą swobodę swoim dzieciom. W kwietniu rodzeństwo pofarbowało sobie włosy na ciemnogranatowy kolor. A efekty można było podziwiać na InstaStories i Marty Wiśniewskiej.

Tym razem córka Fabienne postawiła na delikatny odcień... różu, a może fioletu? Efektem podzieliła się z obserwatorami na nowym zdjęciu profilowym w mediach społecznościowych. Wygląda zachwycająco!  

Fabienne Wiśniewska, nie używać ponownie
Fot. Fabienne Wiśniewska/Facebook

Fabienne jeszcze jako mała dziewczynka z mamą

Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Fot. EastNews

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.