Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Martyny Wojciechowskiej zostanie pod opieką Kossakowskiego?!

„Zacieśniania więzów nigdy za wiele”

VIVA! 2 sierpnia 2018 13:48
Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska po wspaniałych wakacjach z córką, które spędziły we włoskich Dolomitach, wyrusza na kolejną wyprawę w związku z realizacją kolejnego sezonu programu TVN. A to oznacza, że Marysia zostanie pod opieką najbliższych. Jednak tym razem, wyjątkowo opieki nad Marysią nie przejmą dziadkowie. Podróżniczka znalazła idealną osobę, która podejmie się tego zdania!

Przemysław Kossakowski zaopiekuje się córką Maryny Wojciechowskiej?!

Aktualnie Przemysław Kossakowski znajduje się w Indonezji, gdzie nagrywa kolejną serię programu Kossakowski. Wtajemniczenie. Do Polski wraca w momencie, kiedy Martyna Wojciechowska wyjedzie kręcić dziesiątą serię programu Kobieta na krańcu świata.

Jak donosi Fakt, podróżniczka poprosiła Przemysława Kossakowskiego, by podczas jej nieobecności zaopieował się dziesięcioletnią Marysią.

„Weźmie ją do swojego domu na Podlasiu, by mogła w pięknej okolicy spędzić ostatnie dni wakacji. Oni świetnie się rozumieją, więc Martyna cieszy się, że ktoś z tak dobrym podejściem do dzieci zaopiekuje się Marią”, mówi informator tabloidu.

Podobno Przemysław Kossakowski zdobył już sympatię i zaufanie Marysi. Od razu znaleźli nić porozumienia. Tym bardziej Martyna Wojciechowska cieszy się, że dwie bliskie jej osoby będą mogły spędzić więcej czasu razem i lepiej się poznać.

„Zacieśniania więzów nigdy za wiele. On szybko nawiązał z Marysią świetną kumpelską relację, a teraz będzie mógł jeszcze nad nią popracować. W końcu Martyna go traktuje bardzo poważnie i ma nadzieję, że to ten jedyny ”, czytamy na łamach Faktu.

 

 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.