Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Martyny Wojciechowskiej zostanie pod opieką Kossakowskiego?!

„Zacieśniania więzów nigdy za wiele”

VIVA! 2 sierpnia 2018 13:48
Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska po wspaniałych wakacjach z córką, które spędziły we włoskich Dolomitach, wyrusza na kolejną wyprawę w związku z realizacją kolejnego sezonu programu TVN. A to oznacza, że Marysia zostanie pod opieką najbliższych. Jednak tym razem, wyjątkowo opieki nad Marysią nie przejmą dziadkowie. Podróżniczka znalazła idealną osobę, która podejmie się tego zdania!

Przemysław Kossakowski zaopiekuje się córką Maryny Wojciechowskiej?!

Aktualnie Przemysław Kossakowski znajduje się w Indonezji, gdzie nagrywa kolejną serię programu Kossakowski. Wtajemniczenie. Do Polski wraca w momencie, kiedy Martyna Wojciechowska wyjedzie kręcić dziesiątą serię programu Kobieta na krańcu świata.

Jak donosi Fakt, podróżniczka poprosiła Przemysława Kossakowskiego, by podczas jej nieobecności zaopieował się dziesięcioletnią Marysią.

„Weźmie ją do swojego domu na Podlasiu, by mogła w pięknej okolicy spędzić ostatnie dni wakacji. Oni świetnie się rozumieją, więc Martyna cieszy się, że ktoś z tak dobrym podejściem do dzieci zaopiekuje się Marią”, mówi informator tabloidu.

Podobno Przemysław Kossakowski zdobył już sympatię i zaufanie Marysi. Od razu znaleźli nić porozumienia. Tym bardziej Martyna Wojciechowska cieszy się, że dwie bliskie jej osoby będą mogły spędzić więcej czasu razem i lepiej się poznać.

„Zacieśniania więzów nigdy za wiele. On szybko nawiązał z Marysią świetną kumpelską relację, a teraz będzie mógł jeszcze nad nią popracować. W końcu Martyna go traktuje bardzo poważnie i ma nadzieję, że to ten jedyny ”, czytamy na łamach Faktu.

 

 

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.