Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Martyny Wojciechowskiej zostanie pod opieką Kossakowskiego?!

„Zacieśniania więzów nigdy za wiele”

VIVA! 2 sierpnia 2018 13:48
Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska po wspaniałych wakacjach z córką, które spędziły we włoskich Dolomitach, wyrusza na kolejną wyprawę w związku z realizacją kolejnego sezonu programu TVN. A to oznacza, że Marysia zostanie pod opieką najbliższych. Jednak tym razem, wyjątkowo opieki nad Marysią nie przejmą dziadkowie. Podróżniczka znalazła idealną osobę, która podejmie się tego zdania!

Przemysław Kossakowski zaopiekuje się córką Maryny Wojciechowskiej?!

Aktualnie Przemysław Kossakowski znajduje się w Indonezji, gdzie nagrywa kolejną serię programu Kossakowski. Wtajemniczenie. Do Polski wraca w momencie, kiedy Martyna Wojciechowska wyjedzie kręcić dziesiątą serię programu Kobieta na krańcu świata.

Jak donosi Fakt, podróżniczka poprosiła Przemysława Kossakowskiego, by podczas jej nieobecności zaopieował się dziesięcioletnią Marysią.

„Weźmie ją do swojego domu na Podlasiu, by mogła w pięknej okolicy spędzić ostatnie dni wakacji. Oni świetnie się rozumieją, więc Martyna cieszy się, że ktoś z tak dobrym podejściem do dzieci zaopiekuje się Marią”, mówi informator tabloidu.

Podobno Przemysław Kossakowski zdobył już sympatię i zaufanie Marysi. Od razu znaleźli nić porozumienia. Tym bardziej Martyna Wojciechowska cieszy się, że dwie bliskie jej osoby będą mogły spędzić więcej czasu razem i lepiej się poznać.

„Zacieśniania więzów nigdy za wiele. On szybko nawiązał z Marysią świetną kumpelską relację, a teraz będzie mógł jeszcze nad nią popracować. W końcu Martyna go traktuje bardzo poważnie i ma nadzieję, że to ten jedyny ”, czytamy na łamach Faktu.

 

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…