Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Martyny Wojciechowskiej ma ogromny talent. Mało kto o tym wiedział!

Nowe zdjęcie 12-letniej Marysi zdumiało internautów

Rafał Kowalski 30 czerwca 2020 20:51
Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Córka Martyny Wojciechowskiej ma 12 lat, a liczbą swoich talentów i pasji mogłaby obdzielić kilkoro dzieci i dorosłych. Marysia Błaszczyk wielokrotnie była bohaterką wywiadów swojej mamy i nic dziwnego, że znana podróżniczka regularnie zachwyca się nastolatką. Najnowsze zdjęcie zamieszczone na profilu gwiazdy udowadnia, że dziewczynka uwielbia z powodzeniem próbować nowych rzeczy.

Nowa pasja córki Martyny Wojciechowskiej - akrobatyka

Pierwszą pasją Marysi, o której pamiętamy, jest oczywiście podróżowanie. Nastolatka zwiedzała świat u boku swojej odważnej mamy od małego. Niedawno role się odwróciły i to Martyna Wojciechowska musiała pokonać swój strach, gdy jej pociecha odkryła, że kocha jeździć na rolkach. Do tego z czasem doszła pasja plastyczna – Marysia Błaszczyk świetnie bowiem rysuje, a kilka jej prac dumna mama opublikowała w sieci.

Nie inaczej było z medalem uzyskanym przez 12-latkę w zawodach w lataniu w tunelu aerodynamicznym, czyli tak zwanym indor skydivingu. „„Aaaa! PIERWSZE MIEJSCE!!!🥇Dziś Marysia zadebiutowała w profesjonalnych zawodach INDOOR SKYDIVING w Katowicach, zaledwie rok od pierwszego treningu w tunelu areodynamicznym i... WYGRAŁA w kategorii SEMI PRO! #DUMA❤ W jury zasiadała m.in. @kuczynska.maja - wicemistrzyni świata i wielka Idolka mojej Marysi!”, pisała w sieci Martyna Wojciechowska w czerwcu 2019 roku dołączając zdjęcie Marysi trzymającej w rękach trofeum.

W międzyczasie nastolatka spróbowała jeszcze jazdy na rowerze, choć ta pasja wytwarzała w jej mamie bojaźń… „Wiem, że w moich ustach to brzmi zabawnie, ale uważam, że jazda konno to dość urazowy sport. Ale ponieważ Marysia upór i determinację najwyraźniej odziedziczyła po mnie, to raczej nie uda mi się jej powstrzymać”, tłumaczyła podróżniczka magazynowi gwiazdy.

A jaka kolejna pasja Marysi zrobiła ostatnio wrażenie nie tylko na jej mamie, ale i internautach? To akrobatyka! Co więcej, Mania trenuje także w domu, ponieważ jej mama zainstalowała w suficie specjalny hak, na którym 12-latka może montować szarfy i liny, na których następnie się rozciąga. „Jak Ona to robi?! I to w poniedziałek od samego rana!Bez kawy”, pytała wczoraj na swoim Instagramie Martyna Wojciechowska.

Zobaczcie, jak świetnie Marysi wychodzi kolejne hobby! To najlepszy dowód na to, że warto inwestować w pasje naszych dzieci – nawet jeżeli sami nie jesteśmy entuzjastami wybranych przez najmłodszych czynności. Zgadzacie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.